Sevdiğim kadın dün gece benle konuştu şimdi ne yapmalıyım?

merhaba arkadaşlar dün aynı soruyu 2 3 kere sormuştum soruma giren arkadaşlar bilir sevdiğim ingiliz kadına aptallığımdan gerizekalılığımdan internette beraber yaptığımız şeylerin videosunu izletmiştim aptalın tekiyim ben sonradan pişman oldum dün gece intihar edermi diye sormuştum dün geldi benimle konuştu kendimi affettirmek için ben yapmadım başkasının videosunu senin yüzüne montajlamışlar dedim inandı sonra benim sevgilim olmak tekrar istermisin dedim seni kaybetmek asla istemem dedi ama videosunun göründüğünden dolayı çok üzgün olduğunu sanal arkadaşları videosunu gördükleri için çok utandığını sabaha kadar uyuyamadığını sürekli ağlayıp hasta olduğunu ölmek istediğini söyledi videosunun yayılmaması için neti bırakaçağını söyledi önce bana dedi videoyu kimin yaptığını bulsam bile gelmeyeceğini söyledi laptopunun bozuk olduğunu söyledi sonra eğer bulursan kimin yaptığını gelicem dedi ama aslında yapan şerefsiz bendim acaba bana hala seni kaybetmek istemiyorum dediğine göre korkudanmı video yayılacak diye yoksa hala seviyomudur? ve aradan bir gün gecip gelip benimle konusmasına rağmen utandığını ağladığını ölmek istediğini söylediğine göre hala intihar edebilirmi? aradan 1 gün geçti..

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• yaw arkadaşşş..dün demedimmi ben sana bişey olmaz diye..sen hala beni seviyomu diyorsun..uğraşma video falan bilmiyorum ben anlamadım de kapat konuyu..

0|0
    0|0
    • dün affetti montajlama yapmıs baska biri dedim ama hala acı cekiyorum ağlıyorum uyuyamıyorum ölmek istiyorum dedi sonra eğer bulursan kim olduğuunu geri gelicem dedi 1 gündür yok gine

• :D bulursa seni ötttürür bak..yurt dışındada olsa izinsiz video paylaşırsan türkiyede hakkında yakalama kararı çıkar..uzaklaş bir dahada yapma böyle şeyler..

• konuyu kapattık ama dün gitmem lazım dedi çıktı netten şuan yok hala

Kızlar Ne Diyor 3

• unut gıtsın ondan sana yar olmaz

0|0
    0|0
  • etmez etmez ama sendee ayıp etmıssın be

0|0
    0|0
    • pişman oldum sonradan ama çok üzgün olduğunu ölmek istediğini arkadaşlarına karşı cok utandığını uyuyamadığını söyledi çok merak ediyorum 10 saattir falan yok

• dogurusnu soylemelısın bencee

• senin gibilerini...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sende onunla konuş:D

0|0
    0|0
  • Daha 15yaşındasın otu bırak

0|0
    0|0
Yükleniyor...