İçimi dökmek istedim sadecee.

Öyle tecrübeli bir kız değildim. öyle değil hiç değildim. İlk öpüştüğüm sarılıp omzuna başımı yasladığım o kadar yakınlastıgm ilk erkek o oldu benim hayatımda. Gözlerim kapalı gerçek yüzünü amacını anlamıyodum sanki herkes bir seyler söylüyodu ben yok o öyle sey yapmaz diyodum salak gibi. En sonunda davranıslarından konusmalarından beni umursamazlığından bıkmıs olcam ki bitirdim iliskiyi. Ayrıldıktan sonra duydum arkamdan konusulanları. benimle cıkarken "elimde ya seviyo da zaten. İstediğimde yanımda biter" gibi igrenc ötesi sözlerini duydum bir arkadasından. İyice nefret ettim. Ayrılalı 2 hafta oluyo baska biryle cıkmaya baslamıs sanırm. Umrumda da değil artık naptıgı. Cok safmısım diyorum gercekten. O degil kndimi cok kötü hissediyorm ya bir kullanılmslık hissi bir basitlik. Çoğu kıza normal gelen, ama benim ilk kez yasadıgm seylerdi bunlar. Düşünüyorm yarın bugün evlencem nasıl kabul ettircem kndimi böyle. :( Siz siz olun kızlrr dinleyn benii güven olmuyo kmseyee

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• ilk yaşanılan genelde fiyasko olur. acı darbelerle tecrübe kazanılır. sen için ilk belki ama o erkek için belki 50 belki 100. ilişki. hayat böyle. kapatma kendini insanlara ama kalbini birisine açarken çok daha temkinli ol...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Karşınızdaki kişiye güven duyarak kendinizi ona açmış olmanız yadırganacak bir durum değil, aksine olması gerekendir. Ne yaşamış olursanız olun, pişmanlık duymamalısınız. Bir takım sorunlar yaşamış olmanız ise asla hayata bakış açınızı değiştirmemeli. Seven bir insanın bazı şeyleri yaşamış olduğunu kabullenmek maalesef tüm erkeklerin doğasında olmasa da, sizi anlayacak ve hakettiğiniz değeri verecek birini bulacaksınız. Siz kendinize olan güveninizi kaybetmeyin yeter ki.

0|0
    0|0
  • . İlk öpüştüğüm sarılıp omzuna başımı yasladığım o kadar yakınlastım diyrosn bunun ilerisi olmadı ise takma kafana oldysada birş ey olmaz hatadır yapmışsın düşünmek hatırlarmak sana acı dan başkabir şey wermez yapmac bir şey yok insanlar işde güven olmuyor bir arkadas kendine dertleş anlat ağla zırla derdini iyi dinliycek biri olsun 2 dk sonra başlanırına anlatmasın

0|0
    0|0
  • eee..yediğin kazıkların toplamıdır tecrübe..

0|0
    0|0
  • İlişkiye mi Girdin ?

0|0
    0|0
  • o kadar ne yaptınkı kabul etmıcek senı

0|0
    0|0
  • Siz kizlar kimin ne oldugunu anlayamiyorsunuz bir insanin huyunu karakterini 1 gunde cozerim ama siz aylarca gezdiginiz tozdugunuz daha bir dunya birlikte biseyler yaptiginiz insanlari cozemiyorsunuz ya neyse fazlada takma kafaya bundan sonra daha dikkatli ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...