30 Mart 1432 Fatih Sultan Mehmet

Evet arkadaşlar bugün atamız Fatih Sultan Mehmet Han'ın doğum günü o yüzce komutanın doğum günü şimdi yanınızda olsa ne yapar ne söylerdiniz?

Güncellemeler:
arkadaşlar gerçekten çok şaşırttınız beni gerçekten çok kötüye sürükleniyoruz ben böyle cevaplar beklemiyordum DecadenceOfOrpheus arkadaşımız doğru söylüyor içine etmişiz mirasının adam bugün burda olsa pişman olurdu herhalde yazıklar olsun gerçekten bu kadar alay konusu yapılması ki gelmiş geçmiş en adaletli en cesur en dahi komutan yönetici olan bir şahısı böyle alay konusu etmek haddimiz değilken yaptık helal olsun ne diyim

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• kusura bakma o kadar uğraşıp aldığın yerin millet olarak içine ettik, hakkını helal et sdfşsldkfsd

3|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• verilecek hediye de bulunmaz koskoca Sultan.. en iyisi bir Fatiha hediye etmek.Allah rahmet eylesin,bize de onun gibi inanıp başaranlardan olmayı nasip etsin..

2|2
    0|0
  • yanımda olsaydı ütopyalarına karışamicam ama gerçekten dunyada iz bırakmış idealist bir insanmış yaptıklarına gıpta ile baktığım insanlardan birtanesi.

0|1
    0|0
  • Seninle aynı günde doğduğum için gurur duyarım Komutanım...

2|2
    0|1
  • d.g.k.o beyb. :))

1|1
    2|1
  • heppi börtley beybiling<3

1|2
    2|0
  • Kiz dedigin Istanbul gibi olmali, fethi zor Fatih'i tek :(

Yanimda olsa beni fethet derim :(

0|0
    0|0
    • e tabi her kız öyle bir fatih ister gayet doğal =)

• Kalmadi azizim eski fatihler :(

• her torun dededen bişeyleri kaybettirdi maalesef gün geldikçe fatihlik bitti hazırcı olduk fethetmeye çalışma olayı bitti maalesef ne o sabır ne o kuvvet hiçbirşey kalmadı fazla naz aşık usandırır derler ama yalan bak istanbulun nazına fatihin aşkına hiç bitmedi aşk budur =)

• seni seviyorum FSM!

0|1
    0|0
  • geç kaldım ama mekanı cennet olsun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İstanbul'a birkaç defa gittim ama mezarını ziyaret bir türlü kısmet olmadı. Mutlaka ziyaret edeceğim ama. Herhalde boynu bükük bir şekilde serzenişte bulunurdum. Bize bıraktığın İstanbul ve Ayasofya şimdi ne halde diye. :(

1|1
    0|0
  • Şimdi Fatih kalksa mezarından, ne ben onu tanırım ne o beni tanır..

Ama İstanbul’u Bizanslılar almış deyip bir daha savaşır!

NFK..

3|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin

Onunla birlikte

İstanbul'un fethinde savaşmak isterdim

1|1
    0|0
  • Hala Ayasofya vakfiyesinde bulunan vasiyetine ihanet edildiğinden bahsederdim sanırım

0|2
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun..

0|1
    0|1
  • hadi git mezarına yat zıbar derim

0|0
    3|5
  • Helal olsun sana.

0|0
    0|0
  • bugün 30 Mart 1972 de gerçekleşen kızıldere katliamının yıldönümü. fatih doğsa ne yazar...

0|0
    2|2
  • Tebrik ederim derdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...