Bu sene hangi takım şampiyon olur?

Ben bir beşiktaşlı olarak beşiktaşın olmasını istiyorum sizlerin düşüncesi neler?

• Beşiktaş
    39% (7)60% (6)46% (13)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    61% (11)30% (3)50% (14)Oy Ver
  • Konyaspor
    0% (0)10% (1)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• ankete katılmadım ama beşiktaşın olacağını düşünüyorum. bizden bir cacık olmaz. kayseri 10 kişi kalmış rahat rahat yenmemiz gerekirken korku filmi izler gibi maç izledim. beşiktaş iyi oynuyor son 2 senedeki gibi saçma sapan puan kayıpları yapmazlarsa son haftalarda şampiyon olabilirler. bence %60 beşiktaş %40 fener olur.

0|2
    0|0
    • Fenerli olupta objektif yazan nadir insanlardansın , 10 kişilik takim karısında ecel terleri döken takimi öve öve bitiremeyenler var

• @KurabiYe fanatik değilim ben :) öyle insanlara da çok kızıyorum, altı üstü futbol bu. taraftar olur anlarımda birde gazeteci olup tv ekranlarında kavga eden fanatikler var. ondan sonra türk futbolu niye gelişmiyor diyorlar. böyle insanlar futbolu yönetirse bizden hiçbir şey olmaz. o kadar para var transfer var ligin kalitesine bak. ingiltere ligini izlemeye başladım birkaç aydır artık bizimkiler tat vermiyor. gs bile bizden 10 15 gol fazla attı :) ama defansı kapatamayınca attıkları boşa gitti. bjk yese bile daha fazlasını atıyor o yüzden de şu an lider.

• Hakemlerin saçma kararlarına rağmen Beşiktaş

1|0
    0|0
Yükleniyor...