Sevdiğini söyleyen bir insan neden evlenmekten kaçar?

7 yıldır kopuk kopukda olsa devam eden bir ilişkimiz vardı ne zaman evlilikten bahsetsem kısmet nasip der geçiştirirdi ama cinselliğe gelince hiç kısmet nasip dinlememesi ayrı en nson aldattı ve ayrıldık numaramı değiştirdim sosyal aglarda engelledim ama yenı hesaplar acıp sevdiğini söylüyor sevdiğini söyleyen bir insan neden evlenmekten kaçar

Güncellemeler:
çalışmıyo bahanesi bu düzeni yokmus e çalış o zaman deyincede oralı olmuyor emir altına gıremıyomus kendı ısını kurması lazımmış işsiz güçsüz ben kabul ediyorum dahada adamı ikna edemedim oy kaderimmm

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• erkeklerin en doğal halidir yenisine her zaman kapı açık ama eskiyide bir başkasına asla nasip etmemek bunun için gereken tüm yollar kendilerince haktır

30 lu yaşlara yakın olmayan erkekler evleneceği zamana kadar hayatını özgür geçirmek ister sosyal yakışıklı ve kendine güvenen bir kişiliği varsa birde ekonomik olarak özgürlüğünü kazanmış bile olsa aile kurma ve geçim sıkıntısı da evlilik konusunda onu engelleyen bir sebep olabilir birde

tüm hayatına giren kadınlar içinde en ulaşılmaz olanı eş olarak düşünür erkek milleti ipleri ona bırakmakla hata emişsin evlenmek amacı taşıyorsan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yok o evlenmekten kaçmıyor..ihtiyaçlarını giderecek birini bulsa sana dönmeyecek ama bulamamış bir türlü dönüp dolaşıp sana geliyor..

0|0
    0|0
  • Yaşı kaç ki

0|0
    0|0
    • 31

• Hayır evlendim ayrıldım ben daha önce

• O zaman kullanıyodur

• işsiz güçsüz nası kabul edion çokmu zenginsin

0|0
    0|0
    • Ben çalışıyorum ailemde sevdiğim için destek verir muhakkak maddiyata takılıp kalmıyorum insan gerçekten isterse engel diye bişey yoktur diye düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• 31 yaşında beyin terk

0|0
    0|0
  • yalan soluo iinanma aldatan adam yıne yapar

0|0
    0|0
  • senin onu sevdiğinden emin ve el altında tutmak istiyo bence

0|0
    0|0
  • boşver yaa o adamdan koca falan olmaz

0|0