50 kilodan 45 kiloya düşmek için?

Her sabah 1 buçuk saat yürüyorum ekmek çikolata abur cubur makarna falan yemiyorum bol su içiyorum yaklaşık 20 gün oldu.. Ne önerirsiniz başka arkadaşlar? Bu arada kilon yok demeyin boy yok bende 1.55 o yüzden 5 kilo daha vermem lazım

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bu konuda çok araştırma yapmış biri olarak öncelikle şunu önermek istiyorum TAKINTI HALİNE KESİNLİKLE GETİRME. Şimdi tatlış kalori açığı diye bişey var biraz ona bak istersen makarnanıda ye, cipsinide, kekinide abartmadan tabi sonra bunları bir güzel yak. 1 saat az yürüyüş için ip atlamanı öneriirim 500 kere ip atlasan 300 kaloriyi yakıyosun zaten. Metabolizmanı hızlandır sabah aç karna bişey yemeden önce limonlu yeşil çay iç ama yeşil çayı sallama yapma aktardan al. Akşam yemeğinde 3-4 tane acı biber turşusu ye bu şekilde metabolizman hızlanır. Yemek yedikten 2 saat sonra 1 saatlik yürüyüşe çık hala acının etkisi olucak 2 saatlik yürümüş kadar olacaksın. Eğer onu yeme bunu yeme yaparsan bir anda yemek istersin herşeyi kısma yani kendini ben bulimik oldum bu yüzden ama kurtuldum az çok. Kalori açığı yap yani sallıyorum 900 kalori mi yedin 1200 kalori yak rahat bir şekilde verirsin kilo. Bu arada kısmak yerine az az ye 🐥

0|0
    0|0
    • 1200 yakarken bide vücudunun yaktığı bazal metabolizma dediğimiz şey var 1300 falanda o yakıyo yiyecek bulamayınca vücut yağından gidiyo 💃🏻

Erkekler Ne Diyor 3

• verme sakın kilonda boyunda güzel

0|0
    0|0
  • Karnitin kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • verme etli butlu ol az çok idealsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kac kilo verdin bu surede

0|0
    0|0
  • 70den 52ye dştum bir yıldir 50ye duşemiyorum dktorum az kiloyu vermek daha zordur dedi.

0|0
    0|0
  • Sabahları ılık su iç. Doğadan form kayısılı cay ic ve egzersiz yap. Aktarlarda çiçek tozu satiliyor. Bir tatli kaşığı suyla veya yoğurda katarak yiyordum ve aynen bende 5o küsürden 43 ~44 e kadar düştüm.

0|0
    0|0
  • Bence bu şekilde devam et , makarna faln da yeme

0|0
    0|0
  • Sporsuz şekillenemezsin şeklin bozulur. Sporla kilo ver

0|0
    0|0
  • Sabahları kalkar kalmaz dişlerini fırçala iştahı kapatır

0|0
    0|0
  • Yirmi günün Ardından tartıl kilo vermediysen taktik değiştir.

0|0
    0|0
    • canım ilk 10 gün rejim yapmadım son 10 gündür yapıyorum o yüzden tartılmadım

• Mutlaka tartıl. 10 gün bile olsa en az bir kg vermen gerekli rejimi ve yürüyüşu arttırirsin ona göre

Yükleniyor...