Haftada 6 gün fitness'a giderek ayda kaç kilo veririm?

Haftada 6 gün fitness'a gidiyorum.
Boyum 180- kilom 80
Uzay bisikleti -bisiklet -koşu bandı -kol ağırlık çalışması -mekik çalışıyorum. 20şer dakika
Beslenmemi kahvaltıda sadece 1 dilim ekmek yanında peynir zeytin domates yiyorum.
Ara öğünlerde bir avuç kuru üzüm yiyorum çok acıkırsam
Günlük 3 3,5 litre su içiyorum.
Akşam yemeğinde ekmeksiz çorba varsa çorba, sebze yemeği varsa sebze yemeği bir kase yiyorum. Sizce ne kadar kilo verebilirim?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tempoyu vücut ne kadar kaldıracak acaba. Ben eğitmen değilim uzmanda değilim ama yaptıklarına bakınca hiç enerji almadan neredeyse bir dünya enerji harcıyorsun ve bünye bunu ne kadar kaldırır diye düşünüyorum açıkçası.

Gerçi doğru bir şeydir bilemem ama mantık olarak ağır duruyor bu tempo ile ciddi kilo vermen gerekiyor ki en basit örneği bu bile zararlı ayda 3 5 kilo vermek gerekir bence yinede senin bileceğin iş ama sağlıkta önemli yani.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• canım ben dediklerine yakın hyaptım 3 ay. 65 kilodan 57 ye düştüm :) metabolizmaya da bağlı tabi

0|0
    0|0
    • Yaaa ciddi misin benim bir ayda 5 kilo vermem lazım

• İnşallah verirsem söylücem

• peki canım. istersen bana yazablrsn sorun diil dd

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu boy bir bayannn 😃😃

0|0
    0|0
    • Evet :)

• Şanslıyım boyum olmasa yuvarlayarak götürürlerdi beni :D

• O konuda değil aşk ilişkilerin konusunda demiştimm bir kere 180in altındakilerin şansı yok 😃😃 birde boylu zayıf kız mı çekicidir yoksa dolgun iri kız mı orasıda bar ☺️☺️

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...