Sizce asıl mutluluk nedir?

Sizce asıl mutluluk nedir?

Hani sabah kalkarsın saate bakarsın resmen yerinden sıçrarsın "ulan işe geç kaldım" diye, sonra lavobo yolunda veya daha erken bir mevkide günlerden "pazar" der iç ses :D

İşte o iç ses var ya nasıl güzeldir, nasıl mutlusundur, nasıl bir gevşeme ferahlama resmen kızgın kumlardan serin sulara atlarsın o an :D

İşte benim için asıl mutluluk böyle anlarda oluyor, sizin için?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• :)Asıl mutluluk hiç birşey ummazken aniden güzel bir şey olur ya.Misal hayata karşı küskünken ,dertlerle tek başınayken birde herkes üstüne üstüne gelirken,hergün bir istemeden de olsa hata yaparken veya sana hata yapılırken bir umut hayallere sarılmışken hayallerinde yıkılırken üstüne yani olumsuzluklara öyle bir alışmışken bir anda hayatında önemli bir olay veya kişi belirir.Bakışın değişir herşeye ve güzel bir gün dersin ya.Bence odur.

1|0
    0|0
    • seninki de:))) haa bir de mutluluk güzel bir dostu bir anda görmektir:))

• ahahaha tamam teral aldım ben mesajı :D

• :)Değil mi güzel olurdu.:)

• gözlerimin içine bakan ve her baktığımda bana farklı bir mutluluk veren resmen gençleştiren bir eş ve paçama dolanıp babaaaa babaaaa diyen sabahları tepemde hoplayan haşare yaramaz düz duvara tırmanan bir evlat

0|0
    0|0
  • deli gibi çişin gelmiş..tuvalet yok uygun bir yer yok ya da mola yerine daha 35 dakika var..

zaman geçmek bilmiyor..mesanen patladı patlayacak.

ahah işte orda tuvaleti gördün koşturuyosun...ha gayret oğlum.

vardın içeri daldın

fermuarı atın veeee şırrrrr

işte o ses ve o an...ne sevgilinin sana az evvel ettiiği hakaret ne 100 milyar borcun...hepsi unutuldu gitti..

ne mutlusun o an...paha biçilemez..

0|0
    0|0
    • ahahahah abi ya valla senin bu kafanı açıp incelemek istiyorum :D

Ama, geri toparlayamabilirim ddsxvccxb

• Geç yatılmış cumartesi gecesinden, geç kalkılmış pazar sabahında; Bim'in Bili Bili yumurtalarıyla, bol yağda sucuklu yumurta yapıp, fırından aldığım sıcak ekmek ile 10 parmağım yağ oluncaya kadar kahvaltı yapmak.

0|1
    0|0
  • Yaşanmadan çözülmeyen sırra ulaşmak

0|0
    0|0
  • sağlık değeri bilinmez bu nedenle tek başına mutlu etmez. para sahip olunduğunda doyulmaz, daha fazlası daha farklı ihtiyaçları doğurur doyumsuzluğun eseridir mutlu etmez, ... çalışmak emek vermek ve sonunda istenilen başarıyı sağlamak işte bu.

0|0
    0|0
  • sizi siemens san tic aş İK departmanından arıyorum. başvurunuz olumlu olarak değerlendirildi. detaylar için görüşmek istiyoruz derlerse daha murlu olmazmısın?

0|0
    0|0
  • zor soru sormuşsun. abidin bile bilememiş bunu, çizememiş zed.

ama öyle ufak şeyler, anlık mutluluklarla idare etmeyi bilmek gerek, o konuda haklısın

0|0
    0|0
  • Kaybettiğin bir şeyi bulmaktır (geri kazanmaktır) asıl mutluluk.

0|0
    0|0
  • asıl mutluluk huzurdur

0|0
    0|0
  • felsefik bir konu beklerken banyo lavaboyla karşılaştım şsoıfjksoıjdkaıoı

0|0
    0|0
  • Yoğun bir günden sonra başını yastığa koyup uykuya dalmak gibisi yok.

0|0
    0|0
    • Bir de yağmurlu havalarda ıslanıp eve gelip uyumak gibisi yok diğmi :)

• mutluluk ney acaba ebn unuutum nasıl bişey olduğunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• işten çıkıp otobüse bindiğimde hele bir de oturacak yer varsa bangır bangır müziğin keyfine varınca değmeyin keyfime:D

ya da ofiste canım tatlı ister..anaaa bir bakarım benim istediğim tatlıyı patronlardan biri getirmiştir:D

1|1
    0|0
    • oh oh mis onlarda çok şukuleta oluyor bebeyim :D

• hımm güzelmiş.:))

• Tabi aradan biraz zaman geçince bir bakmışsın arkadaşın orda:))Çok güzel bir mutluluk anı.:)Seni görmek güzel.:)

• mutluluk benım ıcın uyandıgımda tepemde bir karış diliyle suratıma bakan şebek bir köpek görmek :)) sabah onun hoh hoh nefesiyle uyanıyom zaten uyanmazsam pati atıyo kafama kafama :D sapıkmıdır nedir hosuna gidiyo piçkonun benı uyandırmak :D:D

0|0
    0|0
  • aynen bendekı mutlulukta senınkı gıbı dıger ıkıncı mutlulugum ıse sevdıgım deger verdıgım ınsanı gorunce ıcım kıpır kıpır olur mutlulukla dolar yuregımm :)

0|0
    0|0
    • İnsanlara bağlı mutlulukları az yaşadım, o yüzden bilemeyeceğim.

• yemek yemek asdfghjkl

0|0
    0|0
Yükleniyor...