Vücüt geliştirme ile ilgili yardım edermisiniz?

spora başlıyalı 3 ay oldu dogru düzgün gelişme olmadı sadece biraz kilo verdim normalmi yoksa programlarda yanlışmı vardır?

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Spora yeni başladıysan zaten normal bir sporcuya göre 2 kat daha fazla gelişim göstermen gerekir. Çünkü kasların ve vücudun o ağırlık idmanlarına ilk defa maruz kaldığı için hemen tepki gösterirler. Tabi bu dediğim yalnızca ilk 3-5 ay olur daha sonradan kas geliştime hızın düşmeye başlar.

Şimdi sen yeni başladığın halde gelişemiyorsan, ya beslenme programın çok çok kötü, ya da ağırlık idmanların bayağı kötüdür.

Özellikle beslenme hakkında bilgi edinmeye çalış, bol bol araştırmalar yap. Salondada girebildiğin en ağır kilolar ile antrenman yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• Kardeşim 2-3 ayda öyle bir mucizevi bir değişme bekleme zaten. Tabi bu süreçte yaptığın antreman yaptığın beslenmede önemli faktör eksiklerini görmeye çalış eksiğin olmadığını düşünüyorsan devam et.

0|0
    0|0
  • Eski halinle yeni halini karşılaştıracağın bir fotoğraf var mı?
    Bence gelişme baya vardır. Eğer ki sıkı çalıştıysan...

0|0
    0|0
    • biraz güçlendimde dışardan bakınca sadece görenler zayıflamışıın diyor kas çalıştıgım belli olmuyor hiç

• Çalışırken kolların acıyana kadar çalış azcık yorulunca hemen bırakma...

• teşekkür ederim

• Normal bro

0|0
    0|0
    • ne kadar sürede kas çalıştıgım belli olur

• Kardeş senin ideal vücuda ulaşman en az 3 yıl staroid kullanıp artırırsın belki ama yapma sonra sarkar ben 9 senedir dövüş sanatları yapıyorum ve vücudum tam anlamıyla şekline oturması 4 yılımı aldı

0|0
    0|0
    • 3 yıl biraz fazla degilmi okadar şişmek istemiyorum fit ama hafif belli olmasını istiyorum

• teşekkür ederim peki protein tozu felan beslenme acısından işe yararmı

• Eğer yediğin besinler eksik kalıyorsa takviye alabilirsin ama dozunu al dozunu aşarsan biraktiğin gibi 2 ayda ilk haline dönersin

• Kardo 2 senedir yapıyorum bu işin %10 antreman %20 beslenme %70 uyku düzeni bunlara dikkat etmen şart sağlıcakla kal

0|0
    0|0
  • 3ay da hulk gibi olamazsın 😂

0|0
    0|0
    • :D onu biliyorum ama belli olması gerekmezmiydi

• Meteobolizmana baglı suplement alırsan 3ay sonra göze hitap eder :)

• protein tozumu oluyor suplement

• 3 ayda ne bekliyorsun kardeş. O imrendiğin kaslı vücutlar icin. Adamlar senelerini veriyor.

0|0
    0|0
    • o kadar cabuk sürede olmayacagını bende biliyorum ama en azından 3 ayda belli olması gerekmez mi?

• Çalışmana göre değişir

• teşekkür ederim

• yanlış

0|0
    0|0
  • Benim boy 1.87 kg 67 di 4 ay gittim sıkı bir şekilde şu an 86 kg'yum acaip kaslı oldum arkadaşlar diyor kapı gibi olmuşsun oha lan diyorlar. Azim önemli azcık yorulmayla bırakma. Unutma azimle s... n duvarı deler.

0|0
    0|0
  • Bence profesyonel yardım al

0|0
    0|0
Yükleniyor...