Koşmak kalbimi çok yoruyor..

Arkadaşlar malum bahar geldi artık ama ben ne zaman koşmaya kalksam 5 dk falan sonra kalbimde bir acı nefes alamama gibi durumlar oluyor..ne yapabilirim?

Güncellemeler:
malum sınav haftasından çıktık 2 haftada bile çok kilo alabiliyorum ya arkadaşlar metabolizmam çok mu yavaş?nasıl hızlandırabilirim

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• koşarken düzenli diyafram nefesi al birde hafif tempo koş depar atmana gerek yok mübarek en iyi forma sokan hafif tempo dur zorlama kendini yeni başlarken normal alışırsın hayatla çatışırsın ayakta kalmak için zamanla yarışırsın <3

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Öncelikle nefesini açmalısın yani dk tutarak hafif tempoda koşmalısın ve erken yatıp erken kalkmalısın yediklerine dikkat etmelisin 1hafta içinde kendine geliceksin mesela 5 6 5 dk aralıkla koşa bilirsin 5dk koştun 6koşuya geçmeden 5 dk dinlenip tekrar koşmaya başliya bilirsin 2 set de aynı şekilde kolay gelsin (:

1|0
    0|0
  • ekg şart

0|0
    0|0
  • Aynısı bana oluyodu aort yetmezligi teşhisi koydular.Doktora görünmen lazım

0|0
    1|0
  • önce biraz yürü..sora koşmayı dene..

0|0
    0|0
  • ben merdiven bile çıkamıyorum sen yine iyisin. bayılcak gibi oluyorum biraz koşsam. ilaç kullanıyorum ama yine de oluyor. ritim bozukluğu var kalbimde.ömür boyu ilaç kullanmam gerekiyor.

0|0
    0|0
  • metabolizmanı hızlandırma için 3-4 saatte bir yağlı olmayan birşeyler atıştırmalısın.

0|0
    0|0
  • yorar tabi kalbi

0|0
    0|0
  • yapcak bişey ok sigarayı bırakkk

0|0
    0|0
  • koşarken düzenli nefes almıyorsan bundan da olbilir

0|0
    0|0
  • herkesin öyle oluyor canım ;) kalbi yorulmayan mı var koşarken

0|0
    0|0
  • ağır tempoda koş veya 1 iki hafta sadece yürü antremanlı olmadığın için oluyor

0|0
    0|0
    • ne zaman düzelir

• teknikleri nerden öğraneceğim

• bi spor hocasına sorabilirsin veya int. büyük ihtimal yazıyordur şimdi burda anlatsm olmaz

• çok üst sınırları zorlama dinlen arada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eko ekg çektirmeni öneririm . çarpıntın var mı?

0|0
    0|0
  • Doktora git.

0|0
    0|0
  • kondisyon yok çünkü böyle her gün kalbin yorula yorula koşarsan ilerde alışacaksın m etme.

0|0
    0|0
  • hangi sehirdesn sana onerim olcak simdi istanbildaysan hastane onercem

0|0
    0|0
Yükleniyor...