Büyüme plaklarimin kapanmasina cok az kalmis.

Arkadaslar yasim 18 boyum 1.80 büyüme plaklarim kapanmak üzreymis doktor en fazla 2 ya da 3 cm uzarsin dedi ben ise 1.85 olmak istiyorum bu mümkünmüdür ? bir bilgisi olan varsa yazabilirmi simdiden saolun

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Plakların kapanmış olsa bile omurlikten uzaman mümkün.Normalde insanlar eklemlerde ki plaklardan uzar.Ancak bazen omurlikteki diskler açılarak insanları 3-4 santim daha uzatabilir.Bu nedenle insanların boyu kaç yaşına kadar ne kadar uzar kimse bilemez.Askerde bile uzayanlar var!

0|0
    0|0
    • kardes bu cevabin aklimi karistirdi simdi peki omuriligi acmak icin ne yapmak lazim bir bilgin varmi evet dogru askerdeyken uzayan var

• Bu konuyu bir hekimle görüşmelisin burada boşuna konu açmışsın muane olmadan kimse sana yardım edemez.

Kızlar Ne Diyor 6

• Görende 160 sın sanacak ne sitem ediyorsun ki kardişiim :) Zaten 183 olduktan sonra 2 cm topukla ayakkabıyla bile çok rahat 185 olursun yani. Kaldı ki zaten 183 olan adamla 185 olan adam arasında uçurumlar da yok yani. Bence sen şu an bile iyisin :) Ayrıca her doktorun dediği doğru olsaydı ohoooo :) 20 yaşına kadar 5 cm uzayabılırsın yanı takma kafana :)))

0|0
    0|0
    • wooowww walla cevabin resmen ilac gibi geldi :) cok saol stressten kurtardin beni :) 1.80 nasil sence ?

• valla bence çok iyi :) yani etrafıma baktıgımda herkes kısa kısa yercucesı gıbı :) sen onların arasında baya ıyısın :))

• iyisin . banada 165 olursun dedi 170 oldum:)

0|0
    0|0
  • Kafana takma. Basket oyna ya da yüz. Uzarsın insallah

0|0
    0|0
  • doktor 2-3 demiş 2-3 uzarsın 2 cm de ayakkabıyı eklersek evet 1.85sin!

0|0
    0|0
  • bu devir de bu ülke de 1.80 ne demek biliyor musun sen?

0|0
    0|0
  • melasef hıc bır bılgım yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• la hacı ben plakdan filan anlamamda bn 19 yasında 1.75 dim esneme hareketleri yaptım 2 aydım 1.77 oldum sonra ünideyken yaptım sonra ara tatilde evime geldim basket oynadım 1 ay deparlı koşular yaptım süt ve bol yumurta tükettim 1.80 oldum şu an 4 ay sonra 20 olacagım evime dönünce tekrardan uygulayacagım bunları =)

0|0
    0|0
  • bence basket,yüzme d vitamini ve kalsiyumlu beslenme ve sırt üstü yatmaya çalış, 185 olursun bence

0|0
    0|0
  • Nasıl bir testle bakılıyor kemiklere?

0|0
    0|0
  • yok hiç duymadım alakası yok bence

0|0
    0|0
  • Kemik uçlaırda diyenler var buna..

0|0
    0|0
  • doktora danışmalı

0|0
    0|0
  • yaşıtımsın hacı boyumuzda aynı senin sakallar falan çıkıyomu ergenliğe ne zaman girdin?baban uzunmu?

0|0
    0|0
    • walla babamin boyu 1.77 sakallar normal arkadaslara göre cok cikiyo

• senin babanin boyu kac kardes ?

• 175

Yükleniyor...