Eski sevgilime bunları yazıcam yazayım mı sizce kızlarrr

mesaj atayım baride içim rahatlasın dicem ki beni sevmediğini gösteriyodunda bu kadar hiç sevmediğini anlayamamıştım kullandın resmen aldattın beni şimdide bir ortalık o*su gibi başkalarına bakıyosundur eminim ki bnleykende yapmadığın şey değildi tabi ben saf aşık inanıyodum dediklerine ama artık iğreniyorum senden yazıcam nefret ediyorum artık senden diycem diyeyim mi resmen kullanıldığımı öğrendim hemde bir sene boyunca nasıl oyuncu bu insanlar oskarlık ya hiç değilse pislik olduğunu bildiğimi görsün ?

Güncellemeler:
bir sene boyunca ne çektirdi bir bilsen kan kusturdu resmen kıskanıyodu çok ama kıskanmak değilmiş evdn çıkmama izin vermiyodu kendide çıkmıyo biliyodum düşünmekten üzülmekten hasta etti böbreklerim neredeyse iflas etti ve kullanıldığımıda öğrendim üstüne bu nasıl bir ALLAHSIZLIKTIR yazık değilmi, banaaa :'((
onu ve beni anlatan link bana yazmış sıla :) keyfim yerine geldi sağolun kardeşcanlarım :) ALLAH razı olsun sizden

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Ona kendini daha zeki bisey hissetmesine yol acarsin. Seni kandirdigini kanitlamis olursun. Birak ne hali varsa elbet belasini bulacaktir er ya da gec. Sende o gun gelince sevinirsin rahatlarsin. Icini buraya yazarak dokmussun ona yazmana gerek kalmamis. Yazarsan ancak egosunu tatmin edersin, kendini iyice bulunmuyan hint kumasi sanneder. Salla gitsin gulum ALLAH ona en guzel azapi verecektir sen sadece izlemede kal o gun gelince yuregine su serpilir.

0|0
    0|0
    • buna kaatılıyorum

• inşallah canım çok kötüyüm ya ona cezasını verdiğini ben nasıl görcem göremem okadar büyük yara açtıki :'( böbreklerim gitti ben nasıl unutayım şimdi yaptklarını

• ALLAH sana bunlari gosterek kadar omur verir merak etme. Unut onu kafandan sil zor olacak ama dene. Simdi sen kendini ve sagligini dusunmen lazim. Onada ayni seyi yapan cikacak sana yaptigindan. Yapan bulur dunyasi bu gulum. O cok pisman olacak ilerde goreceksin demedi deme sonra, simdi sagligin ilk planda onun icin kendini uzmen sagligindan olman degmez asla. Toparla kendini hayat guzel

Erkekler Ne Diyor 5

• Yaz uyudun mu yaz

0|0
    0|0
    • anlamadım ne uyuması ? ya şuan kendimi çok kötü hissediyorum Allah aşkına ya haketti dimi bunu dememi ?

• Hahahaha yok bişey:D Neyse konumusa dönelim bu mesajı atman onu hala umursadıgını gösterir.Onun da hosuna gider üzüldügünü bilmek.O yüzden takmycaksın kendi yoluna bakıcaksn

• yaz gitsin içinde kaldıkça büyür

0|0
    0|0
  • deymez böyleleri için boşver içini dökmüşün burda ama ona dökme

0|0
    0|0
    • ya bir sene boyunca ne çektirdi bir bilsen kan kusturdu resmen kıskanıyodu çok ama kıskanmak değilmiş evdn çıkmama izin vermiyodu kendide çıkmıyo biliyodum düşünmekten üzülmekten hasta etti böbreklerim neredeyse iflas etti ve kullanıldığımıda öğrendim üstüne napayım ben :'(

• evet :))

• kendi düşen ağlamaz, adamla birlikteyken hiç bir sorunun yoktu, ayrılıncamı aklına geldi bunlar. geç bu ayakları kızım. napıyodu adam sana böbrek ilacımı içiriyordu ayrılınca böbreklerin iflas ediyor. duygu sömürüsüne yatmışsın. üzülmeni anlarım, kızgınlığınıda anlarım ama bunlar ezik bir kene gibi davranmanı gerektirmez. dik dur, başın dik dursun. yaşamak için kimseye muhtaç değilsin. bundan sonra birlikte olacğaın insanları dikkatle seçersin.

0|1
    0|0
    • ya sen ne biliyobösunda böyle diyosun bana üzüldm çok böbreklerime vurdu birsene boyunca ne çektim kmseye kendimi acındırmıyorum onun yüzünden bu hale düştüm birlikteykende sorunlar vardı kandırıyodu bir şekil seven insan kanıyo kene gibi davranmadı sadece bana bunları yapıp şimdi mutlumu yaşıycak hazmedemem ben

• Şayet onları yazınca rahatlayacaksan GÖNDER gitsin.

Bundan sonra da sevgili edinirken daha seçici olun. Çıkacağınız kişi, önce adam olsun.

0|0
    0|0
    • ya ben kimseyle çıkmazdm eşim olacak insanı bekledim namaz kılıyodu ona aldandım meğer onuda geçmişte yaptığı iğrençlikler için kılıyomuş bende adam gibi birini bekliyodum ztn bilemiyosun ki

Kızlar Ne Diyor 6

• için rahat edicekse yaz. ben de ayrıldım ama sadece tamam diyerek. emin ol bu daha çok koyacaktır. sen bunları yazarak aslında hala onu önemsediğini göstermiş olursun. ama ille de birşey demeden rahat edemem diyorsan yaz. ki böyle birine bu da pek işlemez ya neyse Allaha bırak.

0|0
    0|0
    • evet işlemez Allahlık aman boşverdim yazmıycam sagol

• :) canım ona çok kötülük yapmak istiyo ama ona uymam gerekmiyo dimi ama içimde de kalcak bakalım :))

• akışına bırak ;)

• Hiç gerek yok..Bazem sessiz kalmak en büyük cevaptır.şimdi ona yazdıkların ona koymaz bu senin hala ona ilgin oldugunu gösteriri,halbuki sessizce çıksan hayatından o senden bekliycektir bişeyler,gelmediginide görünce mal gibi kalıcaktır.

0|0
    0|0
    • doğru çok doğru yazmıyorum yazmıycamda

• sen ıyı kurtulmussun bole bı manyaktan bnde bole bıse yasadım ama bn ayrıldım zor bıraktı pesımı bnce hıc bıse yazma basına bela alma

0|0
    0|0
    • ama beni hep üzdü şimdi keyfine bakıyo izin mi vereyim yokmu yaptıklarının karşılığı olmuycak mı

• başıma bela olamaz o brz zor o g*t yok onda :)

• hiç belli olmaz

• yazma bunları tatlım kendini küçük düşürürsün

0|0
    0|0
    • kullanmış beni daha ne kadar kü.ük düşebilirim ki asıl o küçük yaptığıyla o küçük düştü

• küçük düşenin onun olldugunu hissettir durumu deiştir üzüldüğünü belli etme pişman olacak

• nasıl hissettirebilirm

• Sen bunları yazarken diyecekki ne kadar zoruna gitmiş yaptıklarım umursama yeni birini bul daha beter dokunur ona.

0|0
    0|0
    • yeni birini bulamam kimsede gözüm yok umursamıyorum tamam hiç bişey demiycm ama basitleşmiycem onun yüzünden

• Yazma hic bir sey.

0|0
    0|0
Yükleniyor...