Galatasaray - Fenerbahçe derbisi?

Maç ne olur sizce? Bir de artık rakip takım seyircisi sizce maçlara alınmalı mı yasak hakkında ne düşünüyosunuz?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Gol atmasını bilmeyen Fenerbahçe ile gol atıp gol de yiyen Galatasaray karşılaşıyor.. Durum 0 gibi bitecek gözükse de Galatasaray saha avantajını kullanıp maçı kazanır.

Şampiyon Beşiktaş.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Muhtemelen Fenerbahçe alır. Rakip seyirci almak asla kafi olmaz.. Tribünler derbilerde yarı yarıya olmalı. Tıpkı eskiden olduğu gibi. Futbol öyle güzeldir.

0|1
    0|0
    • fenerbahçe alır tahminin hariç diğer bütün görüşlerine katılıyorum

• gs şu an zayıf olsada derbidir sonuçta her üç ihtimalde normaldir bence beklenendir yani gsarayın sahasında olması kendi hanesine avantaj gibi görünüyor ama fenerbahçe alır diye düşünüyorum. sırf bu maç değil tüm maçlara iki takım taraftarlarıda izleyebilmeli bunla ilgili takım yöneticeliri vali kaymakam güvenlikçilerin karar almasına görüş bildirmesine bağlı kalmadan kendi kararlarını alabilir ve sahalarını misfir takım taraftarlarına açabilir polis dış güvenlik önelemleri ni alır içeriyede özel güvenliğe bırakılır zor işler değil bunlar

0|0
    0|0
    • bence de katılıyorum bir tribün rakip takıma ayrılmalı sporun eğlence oldugunu unutmamalıyız herkez takımını desteklemeli eglenmek için maça gitmeli böyle olursa maçlar çok daha zevkli olur.

• bencede öyle

• Odan1

0|0
    0|0
  • fener3 galatasaray 0

0|0
    0|0
  • Berabere düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...