Kimi kendinize örnek alırsınız.Ya da siz sadece siz misiniz ve ya sizi örnek alan var mı?

Hayatın belli alanlarında ün yapmış fubolcu yazar çizer sanatçı şarkıcı örnek aldığınız kişiler kim ya da kimlerdir ve bu kişileri hangi yönleriyle örnek alırsınız?

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• örnek alınacak enguzel insan HZ.MUHAMMET s.a.v dir...

3|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Genelde çizgilerimi kendim oluşturmasını severim. Bir kişinin örnek alabileceğim yönü sadece akıl tarafıdır. Düşünce yönüdür. Zeka tarafıdır olaylar karısındaki. Stil olarak almam. En çok begendigim. Erkek david beckham - bayan maria sharapova.

1|0
    0|0
  • Da Vinci'nin dehasını. Einstein'ın azmini. Tesla'nın uyku düzenini. Nazilerin genetik araştırmalarını örnek alıyorum... Sonra kendi kişiliğimden geçirip uyguluyorum :)

0|0
    0|0
  • Dayımı. Belki ünlü değildi ama adam gibi adamdı sevdikleri için canını seve seve verirdi. Verdi de. Nur içinde yat koca yürekli çınar ..

1|0
    0|0
  • her zaman örnek alınan olurum kimseyi örnek almam. kendi kişiliğim ve karakterim yeterince güçlü... başkası olmaya gerek yok...

0|0
    0|0
  • örnek hımm said nursi mevlana vs vs hep iyimser olmak isterim ama depresifim ne edim

1|0
    0|0
  • öz dayilarim baskasini örnek almam. kücük kardeslerim de beni örnek aliyor bu yuzden evi terk edicem gibi :)

0|0
    0|0
  • Kimseyi örnek almam asla. Fikirlerim ve aklımla hareket ederim her zaman.

1|0
    0|0
  • cristiano ronaldo. yanlış anlaşılmasın saç şeklini falan değil yani apaçilikle uzaktan yakından alakam yok futbolcu da değilim ama adamın hayat hikayesini okuduğumda baya etkilenmiştim ve bu yüzden hayran olduğum biridir.

0|0
    0|0
  • Ben en iyisiyim. Bir saniye soru neydi? Ha tamam, ben en iyisiyim!

0|0
    0|1
  • kimseyi örnek almıyorum kendim gibiyim

0|0
    0|0
  • Babamı biraz örnek alırım ama genel olarak kimseyi örnek almam sadece hatalı yönlerimi düzeltip kusursuz biri olmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • hayatimda ornek aldigim tek erkek babamdir :) onun disindan unluymus o bu ornek teskil etmiyorlar bana gore

0|0
    0|0
  • Kimseyi almadım kimseye özenmedim ben bunu eksiklik olarak görüyorum... Keşke böyle olabilsem dediğim olmuyor ama bazen insanların hırs yapması için gerekli sanırım.

0|0
    0|0
  • Örnek almam.

Ama toprak sergen ve nejat işler gibi arızalı adamlardan hayat dersi alırım.

0|0
    0|0
  • Tamamıyla örnek aldığım yok ama hayran olduklarım var.

0|0
    0|0
  • atatürkü örnek alırım

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• --Aşk sevgi konusunda Mehmet COŞKUNDENİZ' i örnek alıyorum.

--Korkularımla yüzleşmek için Stephen KİNG.

--Beyin gücümü ve kendimi keşfetmek için Dr.Dean RADİN' i.

--Karakter ve kendine güven açısından Mariah CAREY.

0|1
    0|0
  • Annemi..

0|0
    0|0
  • Annemle babamı.Başka hiç kims önemli değil.Örnek almam örnek olurum:)

0|0
    0|0
  • Kimse dört dörtlük değil. O yüzden sadece tek kişiyi kendime örnek almam. Birinden bir huyu diğerinden bir huyu falan. Karmaşık.

0|0
    0|0
  • Hiç kimseyi.

0|0
    0|0
  • Kimseyi örnek almam.Çocuklara kötü örnek oluyorum o sayılır mı?

0|0
    0|0
  • kımseyı ornek almıyorum kımsede benı almasın tavsıye etmıyorum :D

0|0
    0|0
  • örnek aldığım yok ama iyi bir örneğimdir:)

0|0
    0|0
  • Kendimi örnek alıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...