Pro Evolution Soccer 2011 vs FIFA 2011?

Sizin hangi oyun daha çok hoşunuza gidiyor neden..

Bence PES 2011 çünkü grafikleri olsun, oyun stili olsun gerçeğe daha yakın. Bu sene oyun biraz zor ama çok hoşuma gitti sizce hangisi?

Güncellemeler:
fıçıyla top oynamak da güzel :))

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben PES 2011 oynuyorum. FIFA 2011 ile ilgili hiç bir bilgim yok fakat PES 2011'i beğeniyorum. FIFA 97'den beri aralıklı olarak futbol oyunları oynuyorum. Bu oyunlardaki hareketlerdeki gerçeklik ve görüntü kalitesindeki artışa hayranım.

Evde hafta sonları oğlumla (10 yaşında) birlikte bilgisayarın görüntüsünü televizyona aktarıp bir kaç maç yapıyoruz. Eşim oğlumu, kızım beni destekliyor. Ama artık hep oğlum kazanıyor. Boynuz kulağı geçti.Oluşturduğum oyuncu 15. sezonunu oynuyor ve Real Madrid'te forma giyiyor. Son 13 yıldır FIFA'nın verdiği tüm ödüllere abone :))

0|1
    0|0
    • Allah bağışlasın abicim Allah analı babalı büyütsün :)

valla yeni nesil bu oyun sektöründe uçmuş zaten.

ben daha 2015 senesindeyim 717.000 gibi komik bi rakamla R.Madrid'deyim yıl sonunu bekliyorum maaş artışı için

• İyi oyunlar :))

Kızlar Ne Diyor 1

• FIFA 11'in telif haklarını alması açısından avantajı var ona lafım yok. PES ise FIFA'nın 98-2000 arasındaki versiyonlarına benzemiş ve görsele dayanmışlar ve telif haklarının hala olmayışı bende müthiş bir soğukluk yaratıyor. Oyun oynanabilirlik açısından güzel olsa da FIFA daha iyi.

0|0
    0|0
    • pes en son 2003 senesinde almıştı ingiltere ligi lisanslarını. sonra da hiç almadı zaten. görsele dayamışlar artı oynanış tarzı pas tarzı bana gerçek maç izliyorum havası veriyor. zevk meselesi teşekkürler yorum için

• Görselliğe lafım yok. Grafikler açılış menüsü çok güzel. Ama Arsenal yerine London East filan yazması herşeyi gölgeliyor. Brezilya ligini filan almışlardı o da iyiyidi tabii. Ya da FIFA'nın ekmeğine yap sürüyorlar KONAMI'yi dışlıyorlar da olabilir.

• benim için görsellik ve oynanış tarzı yetiyor. Madrid ten başka takım seçmediğim için sorun yok :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Tek kelime PES 2011 oynuyorum vazgeçilmezim gerçekten spordan anlamam ama pesde adam tanımam..Heheheyyt

0|1
    0|0
  • kesinlikle pes. fifa 99 dan sonra bitmiştir benim için

0|1
    0|0
    • adamlar her sene kendini geliştiriyor her sene dahada ileri gidiyor fifa funları aksine her sene kötülüyolar bu oyunu. sanırım olay şu meyve veren ağaç taşlanır

• bilgisayarımda iki oyun da var. pes 2011 çok güzel. fifa 2011 i hiç beğenmedim.

0|0
    0|0
    • ben forumlardaki fifa 2011 yorumlarını okuduğumda süper bi oyun bekledim. oyunu kurdum başta bir kaka hd görüntü olarak geldi sonra baktım görsellik denen bişey yok pesteki görselliği aradım yanlışlıkla oyuncular benzemiyo doğru düzgün pes forever sanırım bu gidişle

Yükleniyor...