Yüzme boy uzatır mı?

1.59 1.60 arasında kalıyor boyum yüzmeye başladım spor olsun diye uzatır dediler ama 18 yaşındayım uzatır mı cidden

0|0
13|16

En İyi Kız Görüşü

• 21 yaşına kadar vaktin var uzamak için :) basketbol ve yüzme ideal sporlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Tam olarak uzatmaz, vücudunun eklemeri arasındaki baskıyı azaltır filan omuriliğindeki eğrilikler filan azalabilir bikaçsantim uzarsın. ama boyun uzamaya devam edecekse yüzersen yardımcı olur çünkü yine baskı filan bisürü ıvır zıvır.

1|0
    0|0
    • Of of :(

• Haklısın zaten spor olsun diye gidiyorum inşallah boya da etkisi olur

• 1-3 cm arası etkiler bence, sen süt içmeyi de esirgeme. belki kemik yaşın dolmamıştır doktora gidip uzayıp uzamayacağını öğrenebilirsin. tek bir filmle. eğer uzayacaksan yardımcı olur uzamayacaksan bozukluklarını düzeltir yüzme biraz uzarsın

• Benim 1.97 biraz sana verebilirim :) Bu arada 7 yaşından beri yaz / kış yüzerim sen karar ver uzatıyor mu uzatmıyor mu.

1|0
    0|0
    • Ben sadece yazları yüzerim ama ailem çok uzun değil zaten yine de şansımı deniyorum

• kızlar için 18 den sonra çok zor boy uzaması sanmıyorum uzayacağını son evreler artık ama allahtan umut kesilmez

1|0
    1|1
  • 23 yasına kadar uzama ihtimalin yüksek. ama düzenli olarak yüzme ve basketbol tarzı sporlar ile uğraşmalısın.

1|0
    0|0
  • Boyun bence sağlıklı.1.65 olsan yeterli olur bayanlar için 1.65 orta boy!

0|0
    0|0
  • yüzme diri bir vucuda sahip olmak ıcın ıyı bır aktıvıte boy konusundada voleybol ve basketbol tabıkı.

1|0
    0|1
  • hayır ama vücudu genç ve diri tutar :)

1|0
    1|0
  • 20ye kadar yüz 5-10 cm uzarsa devam et

1|0
    0|1
  • 20 yaşına kadar uzarsın.

1|0
    0|0
  • etkisi olur mutlaka

1|0
    0|0
  • yoğun süt tüketirsen faydasını görebilirsin.

1|0
    0|0
  • uzattığı söylenir.

1|0
    0|0
  • büyüme kırkırdakların açıksa uzuarsın açık değilse bile omuz ve belin esnemesine göre yine bir uzunluk meydana gelir.

0|0
    0|0
  • erkekler 19, kızlarsa 15 yaşından sonra uzamazlar soru sahibesi! sen 18 yaşındayım diyorsun sarhoş filan mısın ya? komedi gibi.

0|0
    0|1
    • Bayanlar 20 yaşına kadar devam eder ama 15ten sonra uzaması yavaşlar. Sayın ayık

• 19 yaşındayım boyum uzumaya devam ediyor bu bilgiye nerden ulastigini sorabilir miyim? @ELRoY34

• arkadashimin dayisi 22 yashdan sonra 1.65 den 185 e kadar uzadi. 19 yas en fazla falan bosh shey. insan her yashta uzayabilir.

• Evet bir rıvayete gore

0|0
    0|0
  • uzatır basket uzatır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben 23 yasindayim 22ye kadar uzadim boyum 1.73 bu senin besin harici gelismene bagli olan bisey. Benim kardesimde benden 1 yas kucuk 22 yasinda ama boyu benden kisa 14 yasinda birden hizli bir sekilde boy atti gogusleri olgunlasti boyu 1.68 17den sonra uzamadi goguslerindede bir degisiklik olmadi erken gelisti ve durdu. Yuzmek en guzel spor butun kaslarin heryerin calisiyor hem siki diri ve parlak bir vucuda sahip olmadaki en buyuk etken gunluk hayatta yururken hareket ederken fit olur dinc olursun sadece yaz degil kis mevsimindede bol bol yuzulmeli iyi yapmissin voleybol falan da oyna

1|1
    0|0
    • Voleybol oynuyorum zaten okul takımındayım ama boydan dolayı liberoyum :(

• Benim kuzenim 16 yaşında ve 173 boyunda ya ve sürekli yüzüyor yürüyüş yapıyor ip atlıyor onun boyu kaç olur kim bilir :D

• Yüzme boy uzatmaz diye biliyorum ya :)

1|0
    2|2
    • Uzatır yüzücülere bak hepsi uzun örneğin michael phelps ama yaş geçince uzar mı bilemedim :(

• Bende çok yüzüyordum hatta yüzüyorum da bir faydasını göremedim :)

• Bende öyleee valla

• Düzenli beslenme&spor uzatır.

1|0
    0|0
  • evet kesınlıkle uzatıyor... ben kendımden bılıyorum... ben hergun havuzdayım ve uzarı emın olabılırsınnn

1|0
    0|0
    • ben 18 yasındayım ve yasıtlarımdan uzunum arkadaslar

yuzme en onemlı spor butun vucudun calısıyor bu da ayrı bı konu :D

bızım otelımız olunca

• Teşekkürler

• Kızlarda 18 den sonra pek boy uzamaz aslında

1|0
    2|1
  • Yuzdun mu boyun uzadi mi

0|0
    0|0
  • Merhaba denedinmi boyun uzadimi? Bende senle ayni boydayim uzamak istiyorum bende yuzme uzatirmi diye dusunmustum

0|0
    0|0
  • Uzatır evet ama senin yaşın biraz sorun. Eğer ailende 18 yaşından sonra boy uzaması varsa uzayabilir.

0|0
    0|0
  • Ben 2000 liyim boyum 1.68 yuzmeyle 1.75 falan olur muyum acaba ya

0|0
    0|0
  • 18 değil de 10 yaşında olsan evet fazlasıyla uzardın ama imkansız artık.

0|0
    0|0
  • boy uzamasında genetik faktörler kadar yan etkenlerde var tabii ki. örneğin, iyi-sağlıklı beslenmek ve spor yapmak. yüzmek, boy uzatmak için yapılacak en ideal tercih.

0|0
    0|0
  • Evet uzuyor. Kendimden biliyorum uzatır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...