Sizin aşkınıza tepkisiz kalan birinin gerçek duygularını nasıl anlarsınız?

Bir süre görüşmeyelim dedi ama siz baskıcı oldunuz ve sonunda onu kaybettiniz. Sonrasında gerçekten pişman olup özür dilediniz? Sizce ümit var mı yeniden arkadaş kalmaya, ya da affedilmeye

Güncellemeler:
BİSEKSÜEL BAYAN OLANINIZ VAR MI? BİR KAÇ TAVSİYE ALMAM GEREKİYOR. LÜTFEN SADECE BAYANLAR CEVAPLASIN...

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar özür dileseniz de bir süre görüşmeyelim dediğinde rahat bırakmak lazımdı.Tekrar görüşmek için umut olabilirdi fakat şu an için pek zannetmiyorum baskı yaparak iyice bunaltmışsınız.Size karşı duygusal bir bağıda kalmamıştır artık.Zamana bırakıp görmek lazım tam olarak o şahsın karakteristiğini bilemediğimden bırakın zaman içerisinde yokluğunuzu o farketsin.Onun için biraz öneminiz varsa döner size zaten ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Başkalarına karşı beslediğimiz güvenin en büyük kısmını doğuran, kendimize olan güvenimizdir Her zaman seni üzecek birileri olacaktır, yapman gereken insanlara güvenmeye devam etmek, kime iki defa güveneceğine daha fazla dikkat etmektir. Güven bir karaca kadar çekingendir; insan onu bir kovdu mu, tekrar bulması uzun zamana bağlıdır.ama şunu unutmaki İnsanın yapabileceği en büyük fenalık, kendisine olan güvenini kaybetmesidir

0|0
    0|0
  • O insan değilmiydi hayatına girdiğinde sendeki duygular eve sığamazdı bir özlem duyardın sesini duymadığında onla konuşmadığın da her an kapı calacak o geldi derdin, sonra ayrıldın yanlız kalma isteği ummadık anlarda geçmiş düşünme isteği sonra hayatını sorguladın ilişkilerini gözden geçirme faslı anneni krdeşini görüsmedigin eski dostları anlama seansları ,aslında kendine uzaksın, hayatın seçimlerden ibaretti ve şimdi hayatına girenleri yargılıyorsun, al eline bir ayna mutlu olmayı seç

0|0
    0|0
  • Başlığa ; bişe söylim mi umursamam bile , bakarım dalgama , bir gün pişman olup dönerse de , söyleyeceğim tek bir söz var , kusurabakma seni tanımıyorum .

0|0
    0|0
  • bir süre dediyse ümit var. Umudunu yine de kaybetme ama geri dönenden birdaha hayır gelmez...

0|0
    0|0
  • tabi arkadaş kalmaya ümit var imkansız değildir hiç birşey önemli olan karşıdaki kişi anlayışlı mı ya da geçmişi kafasına çok takar mı sen böyle yaptın şöyle yaptın deyip canını sıkar mı ? bunlar önemli bence kafana takma herşey olacağa varır herşeyde hayır vardır öyle biri ol ki o seni kaybettiğine üzülsün sen değil..

0|0
    0|0
    • geçmişi kafasına takmaz.. bende aynı şeyii düşünüyorum..ama sabırsızım..

• sabırlı ol ilk adımı ondan bekle gizemli ol biraz biz insanlarda şu var kaçan kovalanır hesabı sende kaçmaya bak ama bir yerde mutlaka yakalan :D

• erkek kadin fark eder mi askina tepkisiz kalan birinin ve senin yaptigin baskinin iyi yonede geri donusumu olucagini sanmiyorum

0|0
    0|0
  • Bir zaman durulmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...