Fitness ile uğraşanlar bir yardım?

Fitness ile uğraşanlar  bir  yardım ?

Arkadaşlar yeni başladım ama bu yaşıma kadar sürekli futbolun içerisindeydim spordan uzak durmadım yani şu an amatör ligde kaleciyim 3 senedir de kalecilik yapıyorum kollarıma güveniyordum ama ağırlıklar zorluyor sorum ise şu ağırlık kaldırırken zorlanmamam için hangi güç antrenmanlarını çalışmam gerekir mesela şu an bench press'te 7.5 - 7.5 takıyorum bu biraz rahat ama arttırmaya çalışsam 10 taksam zorluyor rahat yapmam için ne yapmam gerekir?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• öldürmeyen acı güçlendirir başka yolu yok 10-10 tak yapabildiğin kadar yemenide artır hem fazla kas yavaşlatır unutma

0|0
    0|0
    • öneki sene 63 kiloydum incecik bişeydim fazla yemek yemiyordum fakat şimdi akşamları bir ekmeğin çoğu + 3,4 tabak yemek yiyorum ara öğünlerde bişiler yemeye falan çalışıyorum. Birde haftada kaç gün spora gideyim? ben şuana kadar haftada 4-5 defa gidiyordum bu tempo ile devam edeyim mi yoksa 3 veya 4 e mi indireyim?

• Tamamdır tavsiyelerin için teşekkürler :)

• Bişey değil

• rahat diye birşey yok kardeşim zorlana zorlana daha fazla ağırlığı kaldırabileceksin.

0|0
    0|0
    • Fazla zorlamak istemiyorum sakatlanırsam diye şimdi fitness ile uğraşırken sakatlansam kulüp başımın etini yer o yüzden çekiniyorum az

Yükleniyor...