Saçın kendi doğal yağıyla beslenmesi için bir çözümünüz var mı?

saçalarım çok kuru ve kabarık şekil veremiyorum pahalı şampualarıda denedim. saçın kendi doğal yağıyla beslenmesi için bir çözümünüz varmı ?

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• kendi kullandığım şamğuan gayet etkili

0|0
    0|0
  • badem yağı kullanabilirsin .. :) aynı soruları bende yaşıyorum çünkü .. elma sirkesi hem saçı çok çabuk uzatır hemde saçın beslenmesini sağlar .. bunu deneyebilrsin bide çok fazla saçlarını yıkama yani haftada 3 kere falan yıka çok titizsen .. çok yıkayıncada saçlar çabuk yıpranır

0|0
    0|0
    • bugday yagi kullaniyorum o da etki ediyo fakat badem yagini nasil surucem ?

• öncelikle sacini cok sSIK yikama, haftada bir veya 2, sampuan ve ardindan balsamla masaaj yapmayi ihmal etme, dusch alirken ve en sonunda sacini duschta tarakla tara. sacina duzlestirici masa felan uzak tut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ben sölım hemen kesın dıorum kuru saca mecid efendı sarımsak sampuanı denenmıstır kız kardesımede onerdım abı ya sarımsak kokmayalım dedı sonra bayıldı ve onu evdekı herkez farkettı herkez denedı

0|0
    0|0
  • Elseve maske../ben kullanıyorum çok işe yarıyor..Şampuan ve saç bakım ürünlerinde Loreal'den şaşma

0|0
    0|0
    • ben bonecure kullaniyorum fakat sacim fazla uzun degil normal uzunlukta

Yükleniyor...