Sosyetik insanların hobileri nelerdir?

sosyete diyince nasıl bir insan düşünürsünüz? mesela sosyete futbol oynamaz ama golf oynar. peki sizce başka neler yapar?

0|0
6|25

En İyi Kız Görüşü

• kadınlar konken oynarlar,erkekler rulet.

yazın yatlarında soğuk kokteyler içerler

gece klüplerinde takılırlar

kışın kayağa giderler jet skileriyle kayarlar:)

sürekli yurtdışına çıkarlar oralardan alışveriş yaparlar (milano)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Golfle ilgili bir teorim var naçizane, yeri gelmişken yazmak istiyorum. :)

Bu golfü oynayan kişilerin içlerinden hiç genç yaşta oynayanını görmedim ben. Hep 60 yaş civarı.

Diyorum ki, artık ''kuş ötmediği, ve dolayısıyla yuvaya giremediği için'' o topu deliğe sokunca,

bir rahatlama oluşuyor bilinçaltında. Golf bence; iktidarsız, yaşlı zenginlerin sporu günümüzde.

0|0
    0|0
  • yorumları okuyunca ksnin ne kadar da sikko bir yer olduğunu bir kez daha anladım

bu yorum yapanların en büyük hayali iskender yemektir mesala

2|0
    0|3
  • jet sosyeteye katıldında ne oynasacagına mı karar veremedın annem annem oy oy oy kıyamaam yazııkkkk ;)

0|0
    1|0
  • Sosyete gelince akla,kendini beğenmiş,sonradan görmüş insan derim.Hobilerde kimilerine göre değişir.Belli olmaz yani.

0|0
    0|0
  • onlar bazıseylerden cok yoksun mesela ben acıyorum onlara...kız gıbı duruyorlar...düstuklerınde sokakta kalmıs kedı yavrusu gıbı kalacaklarına emınım...:)..ama kımılerı varkı calısarak cıkmıs yukarı ve yılmadan sabaın 4 unde kalkıyoo helal olsun dıyorum...hıc kendını buyuksunmeden senle benle konusabılıyor..

o dedıklerın pahalı yıyecek gıyecek konusu araba ev ya da ne bıleyım ıllakı ısın ucunda parasını servetını övecek kısıler..

0|0
    0|0
    • hakeden sosyete olsun da baba parasıyla kasılanlara uyuzum bende

• evet bırde sen calısrken gelırler aptal aptal soru sorarlar ulan ayı bılmedıgın ıse nıye atılıyon... gıt sen kendı sektorunle ugras...

• sosyete camiasına mı gircen şişter asdasdadas

0|0
    1|0
  • Hehe ne yani şimdi hep parası olan golf mü oynuyor ? :) şahsen hiç bir zaman öyle bir havam olmadı paramı her zaman dahada çoğaltmaya baktım.

0|0
    1|0
  • sosyete anca gösteriş olsun diye yapar ole şeyleer aslında onalrı bile beceremezler rezil olurla

0|0
    0|0
  • k...çını parayla siler

0|1
    1|0
  • sehpa var birde :)

0|0
    1|0
  • Bunun için günümü nasıl geçirdiğimi yazmam gerekecek.

0|0
    1|0
  • donsuz geziyoruz ellerimizde buzlu badem

0|0
    1|0
  • Golf oynarmış :) Onlar filmlerde olurda..

Araba tutkusu

Markası

0|0
    1|0
  • yaa bırakın bu işleri parası olan adam sosyete mi oluyor

0|0
    1|0
  • Bırakın sosyete diyip herbişeyi dar kalıplara sokmayı onlar da insan onlarda aşağı yukarı senin de keyif aldığın şeylerden keyif alıyor. İkinizde Cem Yılmaz izleyerek gülüyorsunuz, ikinizde gülmeyi seviyorsunuz.

0|0
    0|0
  • kokoşşşş;) nemden kıl kapan.

0|0
    0|0
  • viski içip kıçına buzlu badem sokar ensesi kalındır pro içer:) tek fark paradır kişilerin zevklerine

göre değişir futbol sevende vardır türkiyede futbolu daha çok severler

0|0
    0|0
  • Pek hobi sayılmasa da 5 çayı vardır branç mıdır ne haltsa bir de öyle bir pis alışkanlığı olur bu türün. Hobiye gelirsek bu türler genelde piyano çalmaktan, 40ından sonra dans ve resim dersleri almaktan çok hoşlanır :)

0|0
    0|0
  • sosyetik insan yoktur, insanların sosyetik olanı vardır kendilerini öyle kabul ederler hobileri değişir

0|0
    0|0
  • Sosyetik insan die bir kavram varsa bile ben olmamasindan yanayim

0|0
    0|0
  • gereksiz insan topluluğu.işçiler çalışır bunlar yer falan...

0|1
    0|0
  • toplu taşıma kullanmaz

0|0
    0|0
  • Gece hayatları filan olur , ne kadan s*kko

0|0
    0|0
  • K...çmıza buzlu badem sokuyoruz

1|0
    1|0
  • biz kanepeye otururuz, onlar kanepeyi yer.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Araba ve motor meraklisi olanlari es gecmeyelim.

Resime meraklilar koleksiyon kafasi.

Futbol izlemeye bayilan zengin adamlar da var yaniliyorsun.Yat mesela cok ayri zevktir, he av'a cikmayi, balik tutmayi ( bir kayaliktan asagi sallandirmiyorlar tabii) severler.

Sarap mahzeni kuran vs ilk aklima gelen.

Karilar hep ayni kafa gideyim magazada ki begendigim elbisenin tum bedenlerini alayim da pisti olmayayim kafasi :/

0|0
    0|0
  • zıçmaz

çiş yapmaz

sevişmez seks yapar

0|0
    0|0
  • pokerrrrrr :)

0|0
    0|0
  • mason ayinlerine katılır.

0|0
    0|0
  • sen ferihayla pis yediliyi çok izliyorsun galiba :)

1|1
    1|0
    • türkiyede yaşamıyorum, izlemiyorum yani ;)

Yükleniyor...