Trabzonspor maçı hediye etti diyen fenerli arkadaşlarhakkında ne düşünüyorsunuz?

Adamlar gayette güzel top oynadılar maçı izlemeden direk böyle ithamlarda bulunmak saçma geliyor bana

0|1
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Fenerliler hep çamur atar

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Topu çizgiden çıkaran , elle kurtaran mücadele eden trabzon mu yatmış? Bunu ancak milyon dolar harcayıp stadsiz takimin altında kalan takımın taraftarı hırsından söyler. Kısacası çamur atıyorlar.

http://i.hizliresim.com/OAVY2n.png

Hakemler her hafta penaltı ve kırmızı verirken sesleri çıkmayanlarin konuşmaya hakki yok

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• Trabzon yatış mı yaptı adamlar bir taraflarını yırttı. Taraftar desen sanki şampiyon olacaklar olcay gol atmış öyle zart zurt da yapmıyor secdeye gitti. Anında çakmak attılar. Bunları görmesinler de yattı desinler. Bülent Yıldırımın bu pozisyona penaltı ve kırmızı vermemesini nasıl açıklayacaklar

http://i.hizliresim.com/OAVY2n.png

0|1
    0|0
  • Onlar ilk yarıyı bile seyretseler konuşamazlar. Hakemle beraber yendik Trabzon'u

0|2
    0|0
    • Penaltıda 6. hakem gözler kitlenmiş benim bildiğim görme problemi olan biir hakem olamıyor.
      Hadi müsamaha gösterdin diyelim geri pası anlamadım? hakem kurallarımı bilmiyor

• Hakemi de yendik demek istiyorum. Yanlış yazmışım 😄

• Üzerimize oynadılar ama kazanmayı bildik.

• Onlar öyle, 'O kadar hakem ayarladık, bir gol atamadılar ' diye sinirleniyorlar tabii.

0|1
    0|0
  • 2 senedir göçebe gibi stat stat gezen takımın altında ezilen renkliler söyler bunu anca.. Hakemle beraber koyarız hiç dert değil

0|2
    0|0
  • beşiktaşın penaltısı verilmedi diorum geri pas diorum hee birde diyorumki inşallah son hafta penaltı kulanırız

0|2
    0|0
  • Maçı izlemeden bir tarafından yapılan klasik renkli yorumu işte

0|2
    0|0
  • O konuşanlar açtığım soruya gelsinler.

0|1
    0|0
  • Trabzon fenerin rakiplerine şampiyonluk yarışı varsa mutlaka yatar.. Fıtratında bu var Trabzonun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...