Kız arkadaşınızın sizi aldattığını nasıl anlarsınız?

Aldatılıp aldatılmama gidi şüpheleriniz var ve sevgilinizin hangi tavırları onu ele verir?

Güncellemeler:
sürekli şüpheyle de yaşanmıyor

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• tavırlarından çok net belli olur bence,ilgisiz sürekli meşkul bir tavrı olur,seni terslemeye başlar,ne yaptığınla ve nerde olduğunla ilgilenmez,en önemlisi kapris yapmaz seninle konuşmadığı halde haddinden fazla meşkulse(başkalarına senden fazla vakit ayırıyorsa tlfonda) geçmiş olsun,birde şüphe varsa bunu ispatlaman,öğrenmiş olman birşeyi değiştirmez,şüphe olan ilişkidende hiçbirşey olmaz,ve şüphenin bir sebebi vardır durup dururkende şüphelenmez insan paronayak değilse tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bence bu kadar süphe yapıp üstüne gitme. böyle yaptıkca o yola itiyorsun onu. aldatsa zaten anlayamazsın.

0|0
    0|0
  • titiz calışır bayanlar:)

0|0
    0|0
  • Cok ciddi soyliim... Eger kadin aldatiosa o istemedigi surece asla anlamazsin...

0|0
    0|0
  • onun telefonuna casus yazılım yolla

0|0
    0|0
    • o biraz zor

• yoo bence o kadarda zor değil bılgısayarcılar bunu yapıyor, ama her aradığında teli meşgulse ve sana soğuk davranmaya başladıysa aldatıyor olabilir.

• kız deliyse biraz çakmazsın fakat hanımsa çok basit sesi dahi titrer

0|0
    0|0
  • ilgisizlik,soğukluk.

0|0
    0|0
  • eskisine göre daha az zaman ayırıyorsa sürekli meşgulse ilgisiz davranıyorsa ve aldatıldığımı hissediyorsam araştırırım

0|0
    0|0
  • zaten şüphelendiysen aldatmıştır yoksa nie durup dururken böle hissedesinki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bu konularda gerçekten çok tecrübeliyimdir,şu an hayatımda biri yok ama ki var sayalım,eğer beni aldattığını düşünüyorsam ilk önce faceden fake bir erkek hesabı ile eklerim ve başkasıymış gibi numaramı yaparım,ikincisi bir erkek arkadaşımla anlaşırım ve onunla mesajlaşmasını isterim ki beni seviyorsa ters bişey yapmaz ,bu iki yoldan çok basit bir şekilde anlarım yani aldatıp aldatmadığını beni :)) çok çakalım bu arada

0|0
    0|0
    • bu numaraları yiyen kızın aklına .. zaten ben..! cakalım dıye gecınıyosun sende :)

• sen demek gördün bu numaraları ama görmeyenler yer bu numaraları.haa çakallığım bu kadarda değil tabi yeterki şüpeleneyim yapmadığım şey kalmaz ki benden şüpelenmez bile çok hassasımdır bu konularda,ben bu yukarıda yazdığım numaramla bir kızdan kurtuldum ben acı çekiceğime ileride, hemen çözdüm işi,:))

• Yok Abi Sen Adam gibi severken o namussuzluk yapıyosa verme şans falan bir kere yapan hep yapar bu böyledir

0|0
    0|0
Yükleniyor...