Havası tavan yapmış kızın havasını nasıl alırsınız?

Etrafımda bir iki kız kendilerini çok yükseklerde görüyorlar ve siz bu durumda ne yaparsını?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• muhattap bile olma kardeşim daha beter kalkar biyerleri hem bırak öyle sansinlar düşmez kalkmaz bir allah elbet onlarda Bigün yerlerde sürünecek !

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• o havalı egosu yüksek kızlara lafta soksan onu bişey sanıp sevinirler inanki

0|2
    0|0
  • kendilerini bu kadar yüksekte görüyorlarsa vardır bir sebebi. sen yüksektekileri boşver seninle aynı yükseklikte olanlarla takıl. Sen ne yaparsan yap hiç sallamayabilirler çünkü. o zaman daha da sinir olursun boşyere

0|1
    0|0
  • 5 - 6 arkadaşını ayarla, iki tane havasız kız bul, anlaşın .. bunların yanındayken verin senin kızlara havayı ;)

0|1
    0|0
  • Laf sokardım ama baya iyi laf sokardım o zaten kendini toparlayamazdı

0|2
    0|0
  • Görmezden gel umursama. Bir haltmış gibi havalanmalarına izin veren sizlersiniz beyler.

0|1
    0|0
  • Gormezdim.

0|1
    0|0
  • sana mı kaldı. bırak ne hali varsa görsün.

0|1
    0|0
  • hava mı kendine güven mi arada ince çizgi var bunu karıştıran beynini yediklerimde...

0|1
    0|0
    • karıstırmıyorum ben m.etme.

• hee o zaman napalım rimelin akmış,saçın dökülmüş,ayakkabıların hangi marka de susar

Erkekler Ne Diyor 11

• balonun havasını söndürmek için iğne lazım... ;)

1|1
    0|0
  • Ne ilgilen, ne laf sok. Hicbir sey yapma. Gormezden gel. Yokmus gibi davran.Yuzune bakmamaya calis mumkunse.

0|1
    0|0
  • niye uğraşıyon ki. eninde sonunda dünyada hiçkimsenin yokluğunun farkedilmediğini anlayacaklar :)

0|1
    0|0
  • hiçbir şey yapmam

0|1
    0|0
  • sen bu çaba içerisinde olduğun sürece onların istediği olacak. ama skine takmazsan mal gibi kalacaklar

0|1
    0|0
  • anlamlı bir laf sokarım.

0|1
    0|0
  • Havası tavan yapmış kızlarla işim olmaz. Ortamdan uzaklaş derim.

0|1
    0|0
  • Çok havalı insanaların havasını indirmek oldukça kolay

0|1
    0|1
  • bir iki kız derken ?

0|0
    0|0
  • değersiz olduğunu direk gösteririm :) benden ilgi beklerler ama ilginin i sini bile alamazlar:)

0|0
    0|0
  • sibop kapagını aç

0|1
    0|0
Yükleniyor...