Dikkat Toplayıcı Hap Almayı Düşünüyorum

Dikkat Toplayıcı Hap Almak İstiyorum Dikkatim Çabuk Dağılıyor Ders Çalışamıyorum Rahhat Rahat Hap Almayı Düşünüyorum Önerileriniz var mıve bu hapların yan etkileri nelerdir. kullananlar beğendiklerinin adlarını yazsın.

Güncellemeler:
Kullanan Yokmu KS Üyeleri

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Doğal olarak Omega 3, Ginseng (tansiyon ve kronik kalp hastalığına bağlı ilaç kullanıyorsan ginseng kullanamazsın) ve ginkgo biloba (antidepresan ilaç kullanıyorsan ginkgo biloba kullanamazsın) takviyesi kullanırsan sağlıklı bir şekilde yan etkiye maruz kalmadan bu sorunu halledebilirsin.

Odaklanma ve hafıza:

3 aylık kullanımda 3 yıllık beyin gelişimi gösterdiği klinik araştırmalarla ispat edilmiş.

(Oxford Üniversitesi Bilim Adamları tarafından yapılan araştırmalarda Omega 3 yag asidinin dikkat ve odaklanma üzerindeki faydaları ispat edilmiştir.)

Kaynak: ( link BBC News, "'Fish' test for heart attack risk", 26 Haziran 2004)

Daha fazla yayınlayamıyorum çünkü siliyorlar. Bu konuda forever markalı ürünleri tavsiye ederim aşağıdaki linkten ulaşabilirsin. 1 ay sonuna doğru etkilerini çok daha iyi fark edeceksin.

link

0|1
    0|0
    • hiçbi ilaç kullanmıyorum ve hiçbi hastalığım yok

• hiçbi sorun olmaz dimi altta bırakamazsın diyorlardı bağımlılık yapıcak birşeyi yoktur dimi ?

• Tavsiye ettiklerim tamamen doğal ürünler olduğundan ilaç gibi bağımlılık yapmazlar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben Modiodal kullanmıştım 4 ay ilk kullandığımda limitless filmindeki gibi olmuştum tabi zamanla etkisi azaldı ama geneli antidepresandır bunların doktor tavsiyesi olmadan kullanma derim bırakması zor oldu bende...

0|0
    0|0
  • alma o tarz haplardan bence.. çünkü tv de duyuyoruz.. zayıflama hapından vs ölenleri.. Ne oldugu belli değil sonuçta bunlar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...