Allahini seven bana yardim etsin yalvaririm?

İki haftada bacaklarimin biraz zayiflamasi yuzumun ise ayni kalmasi lazim. Bana birsey onerin etkili birşey yalvaririm az yerden yüzüm gidicek normalyiyerek nazil zayiflar bacaklarim üst bedenin ince bacaklarim da birazcik zayif olsa iyi olacak sadece iki haftada yalvaririm bilmeyenler yazmasin Allah icin

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ebru şallı skinny jean work out 1 saatlık calısmasını yap, acayip işe yarıyor.
    düzenli diyetle 2 haftada 2 beden incelme vaad ediyor.

0|0
    0|0
    • Yaz beni anlamiyorsunuz bende bir haftada incelemesini bilirim ama yüzüm de gidecek bana sadece bacak lazim

• diyet yapmadan pilates yap öyleyse.

• Bana bir hareket öner ve sadece onu yapmakla bacaklarim zayiflasin

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 5

• Uzmanlar bolgesel zayiflamanin tehlikeli ve imkansiz oldugunu soylese de bir strec film isini gorur. Uyurken bir kac kat bacaklarina sar ve siki bir sey giy uzerine. Zamanin varsa bu sekilde bacak hareketleri de yap biraz. 2hafta duzenli yaptigin zaman incelme icin yeterli. Yalniz detay icin biraz google arastirmasi yapmalisin bazi yaglar ve tuzlarla brlikte daha cok ise yariyor

0|0
    0|0
  • Allahi niye katiyorsun ya?

0|1
    0|0
  • Facebooktan fitbak diyeti yapanlar grubuna gir. Fitbak sitesinden al 12 gunluk bir diyet 3 ila 5 kilo verdiriyor araştir al durumun varsa bn ay sonunu bekliyorum şahsen.

0|0
    0|0
    • Ya bacim diyet benim yüzümü de zayiflatir ben biliyorum

• O kötü yüzün çökmesi hergün bacak ve basen egzersizleri yap ve sabahları aç karnına limonlu su iç

• Yalnızca bacak hareketleri yap, sadece bacak hareketleri yap, hep bacak hareketleri yap :)

0|0
    0|0
  • Vücut tipin armutsa değiştiremezsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...