Galatasaray ve Fenerbahçe Ankara patlaması yüzünden derbi maçını birlikte izleyecek. Sizce maçta kavga çıkar mı?

Bana kalırsa yapabiliyorlarsa yapsınlar. Ama o iş yürümez. Kesin taraftarlar arasında kavga çıkar. Sonuçta bu adamlar biz Kadıköyde şampiyonluk kupasını kaldırırken elektrikleri bile kestiler, karanlıkta kupa kaldırdık. Sizce bu maç olaysız olur mu?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçeliler futbolun teröristdir! Gs nin yerinde olsam yapmam bunu, yenilirler falan yediremez bunlar

2|1
    0|0
    • Olay çıkar kesin ya. Fenerbahçe daha iyi oynuyor şu an. gol atarsak. gs taraftarı çıldırır laf atarlar sonra fenerlilerde çıldırır ve olaya hoşgeldiniz :D

• @askivirane aynen kesinlikle katılıyorum

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Göstermelik hareket bunlar , soma faciası sonra oynanan maçı hatırlayın derim hatta gezi sonrası bütünleşmeyi

Gfb ve ua gibi gruplar stada alınırsa olaysız olmaz

1|0
    0|0
  • Olaysız olur tabii.
    Maça gidenler bu bilinçle gidecek. Çıkabilecek kavgayı etraftakiler sakinleştirir. Herkes aşırı fanatik değil.

1|0
    0|0
    • Normalde herkes aşırı fanatik ama. Keşke yapabilseler ben de isterim. Şerefsiz PKK ya karşı birlik olduğumuzu herkes görür. Ve bizi bölemeyeceklerini anlarlar.

• Çıkar. Alınmamalı fenerliler..

2|0
    0|0
  • işin içinde fener varsa hertürlü şey olur orda

1|0
    0|0
  • bir gole bakar bence

1|0
    0|0
  • Hsyirr

1|0
    0|0