Çok hanım hanımcık masum bir sevgiliniz var. ve bir gün.......

çok hanım hanımcık masum bir sevgiliniz var. birgün kavga çıkıyor ve bir kız sevgilinizi fena benzetiyor herkesin gözü önünde. onun hakkında ne düşünürsünüz?çok mu küçük düşmüş olur?

kız kavgasında döven taraf hakkında ne düşünürsünüz?

hanımhanımcık kızlar ilgilerini çekiyor erkeklerin çoğunlukla ama öyle tiplerde kendini savunamayan aciz kızlar oluyor bu konuya bir açıklık getirinn lütfen?

ben erkek olsam kavgacı kendini savunabilen kızlardan daha fazla hoşlanırdım. özgüvensiz olan altında eziliceğini düşündükleri için kavgacı kızları sevmiyo erkekler.

0|0
0|20

En İyi Erkek Görüşü

• tabı kendını savunabılmesı önemlı ama öyle köy agası gıbı kızlarda cok ıtıcı...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bir kız özgüvenini kavga ederek göstermemeli bence :D Madem kendine güveniyor güzelliğiyle oturup kalkmasıyla kültürüyle göstermeli kendini.Kavga ederse gözümde küçülür.Tabi yoktan yere gelip biri onu döverse veya dövmeye kalkarsa böyle bir şeye izin vermem .

0|0
    0|0
  • Kavga eden bir insan erkek kız fark etmez gözümde koca bir ahmaktır. Çünkü kavga gereksiz ve acıvveren zararlı bir durumdur. Ben asla kavga etmem. Kavga eden insanlar da gözümde hep aciz olarak kalmıştır. Çok zor durumda kalınmadığı sürece kavga etmek çok yanlış.

1|0
    0|0
  • bir kız fiziksel kavgaya giriyosa zaten ondan hayır gelmez. hanım hanımcık olmalı doğasına aykırı. işi gücü bırakıp kavga mı yapacak anlaşamadığı olduğunda. anlaşamıyosan çeker gidersin muhatap olmazsın.

0|0
    0|0
    • eğer gerekiyorsa karşı taraftan fiziksel olarak zarar gördüyse şiddet söz konusu olur mutlaka. böyle bir durumdan bahsediyorum ben.

• Hanım hanımcık olması hoş tabii ki. Eğer yanında ben varsam benzetmesine asla müsade etmem. Ben yokken bu olaylar yaşanmışsa sevgilim adına çok üzülürdüm. İlgilenirdim onunla. Asla küçük düşmüş olmaz gözümde çünkü hanım bir kız olduğunu biliyorum. Bunu yapan kız hakkında dava açılmasını isterdim. Döven tarafın seviyesinin düşük ve basit bir kız olduğunu düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • "Hanım hanımcık kız"ı dövdürmezdim ki.. Kendini savunmak illa kavga etmek değildir. Şiddet en ilkel davranış türü olduğu gibi haklıyı da haksız duruma düşürür. Yaşasın hanım hanımcık kızlar.

0|0
    0|0
    • hanımhanımcık sünepe ezik şaşkın napıcağını bilemyen güçsüz kızlarla mutluluklar sana o zaman

• yoo dayak yemedim ama öyle bişey olursa kesin dayak yerim :D

• Ben kurtarırım seni. Yani dayaktan sonra su getiririm demek istedim =P

• Adam olan erkek sevdiğine ne dokunur ne dokunduğu

0|0
    0|0
  • kızım dayak atsan karizman mı olacak sanıyon. kavga eden kız hanım hanımcık değildir. kız kavga etmez hacı

0|0
    0|0
  • kavgayla bir şey çözülmez. kavgacılarıda sevmem

0|0
    0|0
  • bunun ortasını bulmalı bir kız hanım hanımcık gerektiğinde dişlerinide çekinmeden göstermeli

0|0
    0|0
  • Çok hanım hanımcık masum sevgili benzeten hatunu anasından çıktığına pişman ederim. Hatuna şiddete karşıyım ama sadece hatuna erkek fatmalara değil.

0|0
    0|0
  • adanalı kızlar fena kavgacı asdafasdasdasdasd

0|0
    0|0
  • O kız ı doğduğuna pişman ederim vallah...

0|0
    0|0
  • kavga eden kızlar hiç ilgimi çekmedi aksine itici oldu.benim için sakin olan daha iyi.kavga etmek yerine anlayışla her sorunu çözmek daha mantıklı geliyor kavga en son planda

0|0
    0|0
  • kavgacı kız değil hakkını arayan ve sert kız olmalı kavgacı nasıl bir deyim öyle :)

0|0
    0|0
  • Her türlü hanım hanımcıktır :)

0|0
    0|0
  • özgüvenli olmakla - çirkef ve kavgacı olmak arasında fark var.

0|0
    0|0
    • dayak yiyen taraf güçsüz taraf başlattıysa kavgayı? ben kavgacı derken güçlü olan taraftan bahsetmiştim

• Gider kıza ben çarparım. Bebeğim yormasın kendini

0|0
    0|0
  • kavgacı kızlar itici.

0|0
    0|0
    • anlattığın şekilde tabiki karsılık versin yani vermelide bundan normal bir durum yok, ben diğer yönden kast ediyorum kavgacı vs durumlarda

• yani o hanımhanımcık kızın gidip kavga başlatması sonrada dayak yemesi çok komik bence ben direk soğurdum :D

• Hayır çok düşmüş olmaz bana daha çok ihtiyacı vardır daha çok severim

0|0
    0|0
    • sana ihtiyacı olmazsa, kendi ayakları üzerinde durabilirse kendini yetersiz hissedersin çünkü. çok yazık.

• Yetersizliği acizlik olarak görüyorsan o ayrı bazen hepimiz yetersiz kalabiliriz aşk dostluk sevgi bu zamanlarda olur

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...