Siz ne diyorsunuz bu Transferlerle ilgili

Galatasaray, Liverpool'lu Skrtel ve Arsenal'li Gerwinho için nabız yokluyor. Diğer taraftan ise Alper Potuk ısrarı sürüyor. Aslan'ın asıl bombası ise Draxler olabilir.

Sadece cıkan haberler bunlar

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 10

• Draxler transferi olmaz ben Galatasarayın Yaya Toure ile ilgilendiğini düşünüyorum Melo´nun yerine müthiş transfer olur

0|0
    0|0
  • Drexler çok yetenekli oyuncu kim alırsa iyi transfer yapar genç de şimdi alır 1-2 sene sonra 3-4 katı fiyatına satmaya müsait diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • skrtel olabilir gervinhoda olabilir ama draxler? GS ımkansızları oynuyor 18 19 yaşnda profsynl ve 100 maca cıkmş o yaşta onu yedirmezler gs ye yedirseler bile cok pahalıya yedirirler

0|0
    0|0
  • Draxler ?

0|0
    0|0
  • Seneye 5 yabancı oluyor zaten gs şuan 5 kaliteli yabancı var bunlarla 8 olur ne kadar inanıyorsun

0|0
    0|0
  • Skrtel haberini ilk defa duyuyorum ama olsa müthiş olurdu. Çok iyi bir defans. Galatasaray'ın da en zayıf bölgesi defans maalesef.

0|0
    0|0
  • Alper Potuk süper oyuncu alırsa çok iyi iş yapmış olur G.Saray. Ama diğer oyuncular için bişey diyemicem çünkü seneye yabancı sayısında sınırlamaya gidiliyor 5 artı 3 olucak en fazla 8 yabancı ve bunların 5'i ilk onbirde oynayabilecek.

0|0
    0|0
  • alper süper topçu hemde yerli

0|0
    0|1
  • hangi kafada yapılmış bu haberler anlamsız

0|0
    0|0
  • İyi transfer olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...