Anlatır mısınız içinize mi atarsınız?

Arkadaşlar sorum şu: bir derdiniz sıkıntınız olduğu zaman bunu sevgilinize anlatmak ve onunla paylaşmaktan mı yanasınız yoksa söyleyip onuda üzmeyeyim diye düşünüp anlatmaz mısınız?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların derdini dinlemeyi onlara yardımcı olmayı çok severim ama kendi derdimde içime atarak kendi ağzıma sıçmayı tercih ediyorum o yuzden anlatmam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• nadiren anlatırım. yüzde 99 içime atarım. dinleyip senin derdinle dertlenecek çok kişi olmuyo her zaman. güvendiğin insanlar da her zaman yanında olmuyo ya da üzmek istemiyosun.

0|0
    0|0
  • dinlemeyi bilen biriyse (ki öyle biri değilse sevgilim olamaz) anlatırım. normalde kimseye birşey anlatmam.

0|0
    0|0
  • genelde sorunlarım bende saklı kalır eger sorunlarımı söyledıgım bırı olursa hayatımda işte o hayatımın kadınıdır

0|0
    0|0
  • Anlatırım. 2 rekat şükür namazı kılar yüce rabbimle dertleşirim ona bütüün dertlerimi teeeek teekk anlatır yardım etmesini dilerim.. Sonra hayatıma şükrederim.

0|0
    0|0
  • Realde içime atarım sanalda anlatırım çünki birtek onlar bana zarar veremez :I

0|0
    0|0
  • İçime ata ata saçlarım ağardı

0|0
    0|0
  • Genelde beli etmemeye calisirim onunda canini sikmamak icin ama cogu zaman kotu oldugumu anlar anlatirim.

0|0
    0|0
  • kendi kendime anlatırım :)

0|0
    0|0
  • Kimseye anlatmam.

0|0
    0|0
  • Ben üzülüyorrsam oda üzülsün arkadaş

0|0
    0|0
  • pek anlatmam kimseye kendimde yaşarım

0|0
    0|0
  • başından üzücü bir olay mı geçti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sadece sevgili değil genel anlamda içime atarım.

0|0
    0|0
  • Anlatırım arkadaş. Derdime ortak olsun sevgilim madem iyi günde yanımda olduğu gibi kötü günde de olacak.

0|0
    0|0
  • Sevgilimle paylasmam genelde. Benim degisik ruh halim var cunku. Birden uzulurum veya birden mutlu olurum falan. O yuzden derdmide mutlulugumuda anlatmam pek.

0|0
    0|0
  • bir şeyi anlatamayacaksam yemişim öyle sevgiliyi

0|0
    0|0
  • soylerim kesinliklee onunla paylasamiyacaksam kiminle paylasicamm

0|0
    0|0
Yükleniyor...