Sporla ugrasanlar bir bakabilirmi? Tavsiye verin?

Dis yan bacak kaslari ve arkasi icin hangi hareketleri öneriorsunuz? Kac set calisilmali?

40 kg 15x3 acma/kapama mesela..

Arka kol kaslari icin ne öneriyorsunuz?

25 kg 3x 15 nasil?

1|1
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bir duvarın önünde duvardan yaklaşık 60 cm kadar uzak dur. Sırtını duvara dön ve sanki bir sandalyeye oturacak gibi vücudunu alçalt. Sırtını dik tutarak üst bacaklarını yere paralel olana değerek çömelin. Bacakların iyice yorulana kadar bu pozisyonu koru.

ikinci olarak; bacaklarını 90 cm kadar aç ayak parmak uçların dışarı baksın, ellerini kalçalarına koy. üst bacaklarını yere neredeyse paralel olana dek dizlerden kır. daha sonra elinden geldiğince çok parmak ucuna kalkıp in.

son olarak; sağ yanının üzerine yat ve sol bacağını sağ bacağının üzerine atarak önünde durmasını sağla. daha sonra sağ bacağını uzatarak yerden yavaşça 30 cm kadar kaldır. bunu yaparken sağ bacağını dizden hafifçe kırık tut. hareketi yaparken bacağının iç kısmındaki kasları kullanmaya özen göster. daha sonra bacağını yavaşça indir...

0|0
    0|0
    • ilk dedigini cok agir olmayan halter le deniorum squattan bahsediorsun bu iyi

son söyledigini cok yaptim ama üst bacak kaslarim daha gelisti yani kasli deiim ama üstler cok ski ben arkalarinda öyle olusmasini istiorum bu hareket yan ve üst kaslar icin cok iyi sanirim..

• Ben kimseyi unutmam

• peki

Erkekler Ne Diyor 9

• Orta seviyede sporcuysan 1 sette 3 tekrar yapma ve ne kadar kaldırabiliyorsan onun %80ini kaldır. Hem kas kuvveti hemde nörolojik kuvvet kazanıp dengeli gelişmiş olursun.

0|1
    0|0
  • fitne fesat'ı bıraktım hemen kolum bacağım şişiyor. wushu sando ya yazıldım. shaloin olacağım inşallah ilerde.

0|0
    0|0
  • Hic bir zaman rakamsal olarak spor yapilmaz.

0|0
    0|0
  • Baslangic icin agir biraz

0|0
    0|0
  • squat bacak için. Arka kol kasları neredeyse tüm hareketlerle zaten çalışan bir kastır ama ekstra istersen çok fazla hareket var.

0|0
    0|0
    • Dumbellarla ne yapabilirim?

• Istikrar sart :)

• Setleri ve ağırlıkları kendin ayarla eğer yeni başlamadıysan

0|0
    0|0
    • yeni baslamadim ama cok kaslanmak istemiorum

• :) :) Ne diyeyim ya bence kendine göre bir program ayarla çünkü başkasının verdiği programlar birbiriyle çelişiyor sürekli herkes farklı birşeyler söyleyince kafası da karışıyor insanın. Hem kendi yaptığın programı daha bir hevesle çalışırsın yine de sen bilirsin tabi

• tesk ederim :)

• Kas yaoma fazla ")

0|0
    0|0
  • Çok çalışmalısın çok:)

0|0
    0|0
  • Dumbell mi var sadecr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 25 kg çok fazla değilmi

0|0
    0|0
    • harekete göre degisir.. multi pully lerde zorlanmiorum chest press biraz kasio ve dumbeller da bu kadar calisamam :)

• Bisiklet sürmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...