Ahh kadınlar neden kişisel tecrübelerinizi tüm erkeklere mâl ediyorsunuz ?

hiç erkekler tüm kadınlar aynı diyor mu siz neden tüm erkekleri aynı kefeye koyuyorsunuz ?

Kızın faulleri çenesine gelmiş, "bütün erkekler aynısınız" yazıyor. Sende aynısın, bizden farkın yok ki :)))))

Güncellemeler:
(not: sorduğum sorularda bana hakaret eden, sorularımı ciddiye alan, amacının gülüp geçmek olduğunu anlamayan herkese ve cevap veren herkese selamım +1 dir bundan öncede böyleydi bundan sonrada..)
bu soruma neden cevap gelmedi ki kaale bile almıyorlar artık beni :))

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Tum erkekler ayni degildir. Sereflisi varr serefsizi var :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bakımlı kadın vardır bakımsız kadın vardır dedıgın faul mevzusu.

Ama yolda yururken bı kadının kalcalarına bakmayan erkek yoktur.İşte oyuzden hepınız aynısınız

0|1
    0|0
    • kaşar kadın vardır kaşar olmayan kadın vardır dediğin kısır döngü mevzusu...

ama yolda yürürken bana baksın diye kıvranan kızlar vardır süslenip püslenip...

işte o yüzden senin gibilerin hepsi aynı...!

• Sen daha ne dedıgını bılmıyorsun :)

İşte penisinde kafa var sende yok NOKTA :)

• penisimle konuş o zaman senle uyumlular belli ki aklı götünde olmak deyiminin can bulduğu kişisin mübarek :))

• O güncellemeyi yapmasan olmuyor dimi .d döktürmüşün yine soru konusun da hepiniz aynı degilsiniz faullerim de yok sayılır mı :)

0|1
    0|0
  • Hahahha çok acımasız olmuş bu :D

0|1
    0|0
  • sen de aynısını yapmışsın herkesi hedef göstererek.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sonuna kadar arkadandayım kardeşim yürü :D

0|1
    0|0
  • edinimlerimiz tecrübelerimiz sonucu değilmidir.

sadece kadınlar değil insanevladı olan herkes aynı şekilde öğrenmez mi

0|1
    0|0
  • +1 buna cevap vermemem için yeterli hocam :)

0|1
    0|0
  • Kızın faulleri çenesine gelmiş, "bütün erkekler aynısınız" yazıyor. Sende aynısın, bizden farkın yok ki :)))))

0|0
    0|0
  • hiç erkekler tüm kadınlar aynı diyor mu siz neden tüm erkekleri aynı kefeye koyuyorsunuz ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...