Saç rengi ile ilgili

link benim saç rengim kendinden böyle simsiyah boya gibi duruyo resmen saçımın rengini değiştirmek istiyorum link bu renk yerine link böyle bir renk düşünüyorum beyaz tenli iri siyah gözlüyüm ( siyaha yakın çok yakın hatta :D ) sizce nasıl durur ? aa bide saçlarımı uzun kullanıyorum genelde ama kahkülde yapabilirim kararsızım

Güncellemeler:
cvb vericek kimse yok mu :(

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• gösterdiğin gibi bir saçın varsa hiç boyatma gözlerine çok yakışmıştır eminim sadece biraz bakım yap gerçi tam olarak nasıl göründüğünüde bilemem ama simsiyah saç bnce çok iyi

0|0
    0|0
    • ama insanı çok boğuyo bn kulaklarımı beğenmediğim için saçımı toplamıyorum kendinden bukleli uçları maşayla falan yaptığımı sanıyolar çoğu zmn yataktn kalktığım gibi çıkıyorum yinede aaa saçını ne güzel yapmışsın diyolAar ama saçımı bağlamadığım için bni boğuyo

• kepçe kulak yok bn rahat edemem dışarıda falan bakarlar ya :) saol bu arada

• istediğin zaman yardımcı olurum :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Nerede Oturuyorsun ?

0|0
    0|0
    • soruyla alakasını anlıyamadım

• Benim Annem Ve Ablam Bayan Kuaförüde.İlçe Birincisiler Çok Güzel Kuafördürler.Yakınsan Gel Derdini Anlat En İyi Şekilde Bir Cevap Verirdiler SAna

• Kahkül yapma o renkte yapma bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence hiç boyatma.Hiçbir zaman eskisi gibi olmuyor saçların.

0|0
    0|0
    • simsiyah bir renk ki bna saçlarını siyaha mı boyatıyosun diye soruyolar düşün artık siyah boğdu 19 yaşıma geldim biraz değişillik olsun istiyorum kökü bnde hep siyah çıkar ztn

• Öyle de hem eski rengine dönme sürecin zor olur hem de boya saçı çok yıpratıyor.

• 1-2 sene düşünüyorum ztn öyle çok da değil eski rengime dönmek istediğimde siyaha boyatırım dibi çıksada fark etmez hiç

Yükleniyor...