En son gittiğiniz tiyatro oyunu hangisi?

"Niye tiyatroya hiç gidilmiyor :(( Niyee!?!?!? :(( "yapıyorum sanılmasın; tiyatro 'kitle yığınlarının' izlediği bir şey olmayalı epey oluyor.

Ben en son Mecidiyeköy'de Görünmeyen'i izledim. Lost ve Six Feet Under'ın senaristi Craigh Wright yazmış. Sırf bu yüzden bile merak uyandırıcıydı. Oyuncular da çok başarılı. Hiçliğin içinde, tüm varlığı ve zaaflarıyla insanı ve arayışlarını güzel yansıttılar. Tavsiye ederim.

Siz de bi şey tavsiye edin de izleyelim...

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• ben 2005te gittim en son

oyunun adı ''şaşkın aşıklar''dı.tiyatro konusnda çok eksiğim,farkındayım :(

0|1
    0|0
    • dürüstlüğüne artı verdim:) en az benim kadar dürüst birisin:)

• gönül isterdi 'geçen hafta şu oyunu gördm mutlaka gidin' demek ama maalesef :))

• dürüstlüğe puan vermeyip vaziyeti normalleştirsem mi diye düşünüyorum. :B

ben de her hafta tiyatroya giden bi tip değilim, 'seneler'den sonra başladım. paylaştım. üzülün siz de gidin diye. : )

:(

• hatırlamıyorum:))

0|0
    0|0
  • ağustos böceği ve karınca yıl 2008

0|0
    0|0
  • Yakınlarda gitmedim.

0|0
    0|0
  • ben geçen sene gittim, özbekistan türklerinin oynadığı "leyla ile mecnunun" özbek dili ile oynandığı bir oyundu, pek bir şey anlamasamda güzeldi :)

0|0
    0|0
  • En son 6-7 sene önce gitmiştim.Lokomotif'ti adı.

0|0
    0|0
  • 3 sene önce gittim ismini hatırlamıyorum :( Ama sıkılmıştım.

0|0
    0|0
    • görünmeyen'den sonra bir tane daha gittim ben de, ben de ismini hatırlamıyorum. : (

tarihi oyun falan mıydı...

• Yok ya normal :)) Pek tiyatro kültürüm de yok zaten sıkılıyorum

• kültürüm olduğunu söyleyemem ben de. şu sıra gitmeye başladım, arkadaş gazıyla biraz da...

• Yaklaşık 6 ay önce gittim. İtiraf ediyorum ondan önce okul tiyatroları hariç hiç gitmemiştim.

6 ay sonra bi daha gitcem arkadaşımın oynadığı bir oyuna.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...