Akşam ki Trabzonspor - Beşiktaş maçı için skor tahminlerinizi alıyım doğru tahmine eic yanında araba verilecektir?

Akşam ki Trabzonspor - Beşiktaş maçı için skor tahminlerinizi alıyım doğru tahmine eic yanında araba verilecektir... -.-

• Beşiktaş puan kaybeder
    17% (2)21% (3)19% (5)Oy Ver
  • Beşiktaş puan kaybetmeden yoluna devam eder
    83% (10)79% (11)81% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ts-beşiktaş maç linki http://www.ligtvkafe.net/kanal1.html iyi seyirler...-.-
trabzon 0-2 beşiktaş maç sonuu bilen arkadaşalır ıtebrik ediyorumm demek isterdim tek bilen oldu gene bir pembe bildi aferin ona :D

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Bjk alır

0|1
    0|0
    • skor belirtmiyecek misin pembe -.-

• abartma bence pembe 3 fare hikayesi vardır bildin mi onu -.-

• Sen her maç Beşiktaş için kaybedecek diyorsun. Biz hakemlere karşı lideriz. Mersinle maç yapsak yine kaybetmemizi beklersiniz ahaha

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Bazı takımlar gibi rakibimize 3-4 kırmızı verilmese de maçın favorisiyiz. Stoperde devşirme oyuncuların oynaması handikap olsa da hücum hattının etkili oyunuyla kazaniriz

Girdigimiz pozisyonların 3 te 1 ini atsak yeter

2-1

0|1
    0|0
    • kırmızılar haklı değil miydi ya benjde oturan kalecinin itirazı nedir ya otursun kenarda ya da ısınmaya gitsin alla alla -.- ts sert oynar biraz oyuncular fizik öncelikli oyuncu kart olursa onlara çıkar bence gomez çok kaçırıyor q7 nin hatası gol olacaktı az daha -.-

• ilk pozisyonu mu diyorsun gomezin yerde vuruşu ağır çekimde el topa gidiyor gibi ama destek eli ve mesafe kısa ve kol açık değil bilmiyorum bakalım yorumcular ne diyecek

• Adam bildiğin kalecilik yaptı , ayrıca geri pası da vermedi

• Berabere biter

0|1
    0|0
    • tsnin cezalıları ve sakatları var bu beşiktaş için avantaj değil mi ts direnebilr mi yani

• 2-1 Trabzonspor alır.

0|1
    0|0
    • yanlız son maçlara baktım ts nin beşiktaşla iç sahada eni iyi beraberlik almış hep en son galibiyeti alalı epeyi olmuş vakit yani eksiklerde var cezalılar buna rağmen direbilir mi sence kazanmak için itici gücü ne olacak sence

• Bu benim tahminim, içime öyle doğuyor. Ama dersen Ts nin formundan memnunmusun tabi ki değilim. Ama kendi taraftarı önünde böyle sıkıntılı bir dönemde Ts bu maçı kaybetmez. Zaten 1. Devre deplasmanda yendi. Gene yenecek gücü var. En kötü ihtimâl bence beraberlik.

• yönetim tam güven vermiyor bu da önceki dönemde güçlü ynetim güçlü takım birbirini çok pekiştiren şeyler teknitk direktörlerdede sabırsızsınız biraz ters giden bir şey var trabzonda bende çözemedim valla

• 2-2 bitcek ama eigyi sakın bana verme

0|1
    0|0
    • maç 2-2 biterse kusura bakma arkadaş eic senindir -.-

• 0-2 maçın sonu 2 yi tutturdun ama öteki atamadı -.-

• benim rüyalarımda yusuf erdogan gole çevirmişti)))

• Beşiktaş'ın kaybetmesini bekleye bekleye çürüdün..

Hakem'e rağmen kazanacağız.

0|1
    0|0
    • niye çürüyüm ki sorularım beğenmiyorsan cevap verme arkadaşım boş geç -.- bu nedir bir de hakeme rağmen federasyona rağmen rakebie rağmen tüm dünya karşı size sanırım öyleyseniz vardır bir bildikleri belki -.-

• seviyesizleşme biraz spor kültürü edin bu yorumun şikayet etmiyeceğim insanlar görsün kaliteni diye -.-

• Neyi şikayet edeceksin. Canının acıyıp acımadığını sormamı mı?
      İstersen şikayet et ya da insanlar görsün fark etmez.

Yükleniyor...