Acil Yardım :) ?

Merhaba arkadaşlar dün fitness"e başladım 19 yaşındayım benim yaşımda bir dünya kişi var orada fakat hepsi gerçekten mecazi değil de kaslı yani :D ben 1.80 boy 80 kilodayım fiziğim oldukça düzgün kilom aşırı değil fakat kas eksikliğim var onun için başladım salonda gerçekten birbirinden güzel bir sürü kız var fakat onca kaslı erkeklerin içinde ilgilerini çekebileceğimi sanmıyorum bu konu hakkında yapabileceğim birşey var mı :)

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Spora mi gidiosun kari kiz tavlamaya mi

0|0
    0|0
    • Amacım spora gitmekti fakat orada ki kızları gördükten sonra ikisini bir arada yapmaya karar verdim :P

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim öncelikli amacın spor olsunki spora daha fazla önem verip gelişebilesin kendini geliştirdikten sonra amacın ne ise ona yönelirsin.

0|0
    0|0
    • Asıl amacım spor tabiki 4 ay sonra yaz gelmiş deniz sezonu açılmış olacak kol göğüs karın kası olarak ağırlıklı çalışmaya başlayacağım 20 gün sonra vücut alışınca proteine başlayacağım 4 ay içinde bunu yapabilirmiyim bilmiyorum sence yapabilir miyim :D

• Formunu bılmıyorum kardeşim yorum yapamam.

• 1.80 boy 82 kilo azıcık göbek var gerisi güzel :D

Kızlar Ne Diyor 1

• gelişcen sen de daha bismillah :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Nazar etme ne olur çalış seninde olur

0|0
    0|0
    • Çalışıyoruz da bismillah yeni başladık kızlar kim vurduya gitmesin istiyorum :D

Yükleniyor...