İnternetten tanışmak artık doğal bir şey. İnternetten tanıştığınız biri hakkında ne düşünürsünüz?

İnternetten bir karşı cinsinizle tanıştınız. Sohbete başladınız artık birbirinizi yavaş yavaş tanıyorsunuz. Daha sonrasında işi ilerletmeyi düşündünüz, ilişkiniz aşka doğru gidiyor. Aklınızda "internetten benimle tanıştıysa herkesle tanışabilir, çapkın biri" olarak mı yoksa "internetten tanışmak artık doğal bir şey, sorun olmaz" mı diye düşünerek devam edersiniz ya da etmezsiniz?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• ınternetten tanısıp sevgılı oldugum bırı oldu 10 ay surdu(sadece 1 ay sanalda kaldık) hıçte oyle dusunmedım cafedede tanısılsa adam capkınsa capkındır

0|0
    0|0
    • Orası kesinlikle öyle ancak bakıldığı zaman potansiyel bakımından daha eksi durumda görünülmez mi?

• saygı duyuyorum ama bır ınsan profosyonel yalancıysa gerçektede yalan soyleyebılır ben boyle dusunuyorum ki atıyorum cafede tanıstıgımız bırıyle ertesı gun bulusuyormuyuz hayır 1 hafta 2 hafta mesaj yoluyla anlamaya tanımaya calısıyoruz en azından genel boyle o 1 2 haftadada yalanlarla tanıtabılır kendını ama sızın gorusunuze saygım var

• Bence yalancı her yerde yalancıdır. Ondan dolayı netten tanıştığın kişinin sana karşı yaklaşımı önemli olan. Sezgilerini kullanırsan karşındakini daha iyi tanırsın.

Kızlar Ne Diyor 9

• Valla çapkınsa çapkındır ha ınternetten tanısmıssın ha bir ortamda tanısmıssın ne farkeder. :) İnternet durumu etkilemez :)

Onu gercekte yuzyuze tanıdıkça devam edıp etmıcegıme karar verırırm

0|1
    0|0
  • Burada insan analizlerini nçok kuvvetli olması gerekiyor.İnsan sözleriyle kendisini ele verir.Camda görüşüyorsan hareketleri gözleri bir çok şeyi belli eder.Sanal ortam artık sadece bir araç oluyor çünkü karşında konuştuğun insan robot değil insan.Beyniyle duygularıyla hükmeden kazanıyor.

0|0
    0|0
  • senin düşüncen önemli bizimki değilll:))

0|1
    0|0
  • İnternetten tabi ki tanışmak artık çok doğal.İnternet hayatımızın her alanını hakimiyeti altına aldığı için bu durum normal karşılabilir.Yani internetten korkmayın iyi insanlarda artık net kullanıyor.:)

0|0
    0|0
  • her seçeneği düşünebilirm

0|0
    0|0
  • eğer yalan yoksa sorun da yok.

0|0
    0|0
  • Ben açıkçası ilk söylediğini düşünürüm .

0|0
    0|0
  • Kesin herkese karşı böyle.İşim olmaz derim:)

0|0
    0|0
  • bende öyle yerlerdeyim ki benimle tanışıyor o yüzden karşımdakine nasıl demem benim gibiymiş derim . ciddi düşünmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Daha önce de internetten tanışıp, ilişki kurduğum oldu. Aklıma hiç öyle bir şey gelmiyor. Kendi hayatımızdaki insanları da daha önceden tanımıyorduk ve bir şekilde tanıştık. İnternet de benim için güzel bir tanışma yeri.

Dikkat = Sanal ilişki diye bir şeye inanmam. 2-4-5-8-9 ay yıl netten görüşüp kendinizi sevgili zannetmeyin. Sosyal mesaj vermek zorunda hissettim. Yapmayın, yazıktır, ezmeyin kendinizi.

İnternet iyidir güzeldir hoştur.Severim.

0|1
    0|0
    • İmzamı atarım altına...!

• bence sakata gelme benim başıma geldi dilin çok yanar en iyisi kendi kültüründen ve çevrenden birini bulman

• Hocam, zaten, kapalı kutudan süpriz yumurta çıkmıyor :) Bakıyorsun, konuşuyorsun, en kısa sürede buluşma. Yani öyle vakit ayırıp hayal kırıklığı durumlarına müsade edip etmemek, insanın elinde olan bir şey.

• e internetten olmasada bu düşünceyi savunabilirsin, normal hayattada senle tanıştıysa başkasıylada tanışabilir :) yani insan aklında soru işareti bırakacaksa her konuda soru işareti olabilir. zaten birbirinizi yeterince tanımışsanız artık birbirinizin karakteri hakkındada bilgi sahibi olursunuz.

0|0
    0|0
  • Güvenle alakalı , bunun cevabı zaman ilerledikçe oluşur. Çapkın birine sanal ortam gerekmez , her yerde istediğini elde eder.

0|0
    0|0
  • İnternetde tanışır gerçek hayatta görüşür zaman geçirip tanırsın.. bunda hiç bir sorun yok.. Ama direk sanal alemde aşık olup birşeyler yaşarsan sorunlar cıkabilir..

0|0
    0|0
  • sanal olsn gercek olsun her turlu yuzyuze konusmak sartt...

0|0
    0|0
  • ınsan olsun her yerden cıkarım :)

0|0
    0|0
  • İnternet de tanışma aracı.

Güven sorununu aşabilirsen olabilir. Mümkün ama cok emek istiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...