Yaş farkı konusunda ne düşünüyorsunuz?

erkek 5 yaş küçük ama olgun birisiyse ne düşünürsünüz? ben hep çok karşıydm bir güne saniyeye bile hala karşıyım ama siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
çocuk çok şirin ama tam istediğim gibi biri ama işte çok yaş farkı var :(

0|0
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• Benim kardeşimin hanımı kendisinden 3 yaş büyük + Yağmur atacan değilmiydi kendisinden çok büyük biriyle evlenen. Polat alemdar değilmiydi kendinden 20 yaş küçük biriyle evlenen peygamberimizin hanımı peygamberimizden 10 yaş büyük değilmiydi.? Daha sayayımmı.? Ay acaba toplum ne der ay acaba toplum ne tepki veriri yok canım öyle şey olurmu küçükler haramdır zaten tarzındaki düşünce ve görüşleri aşın artık bence. Eğer gerçekten seviyorsan bence ilan etmelisin.Allah kolaylık versin ve hakkında hayırlı neyse o olsun.

0|0
    0|0
    • :) teşekkürr edyrm. inşallah hayırlısı olr

Erkekler Ne Diyor 24

• bazı ınsanlar dıyor yok erkek buyuk olmalı yok oyle boyle alakası bıle yok yaşın hiçbir önemi yok eğerki o erkek gerçekten olgunlaşmışsa ya olgunlukta farklı bı kavram cocukta olgun olucam dıye kendını kasmasın yanı yerı gelıcek eglenıceksınız yerı gelıcek gulup mutlu olucaksınız yanı benım ıcın cok mukemmel bırsey bu ayrıca sen onu tamamlarsın o senı yerı gelır sen ona nasıhat edersın yerı gelır o sana ve genc erkek daıma ıyıdır bende mesela kendımden buyuk bır bayan en fazla o da 5 yaş yanı durum ve şartlara göre senın kı gıbı mısal ıste neyse bence kımsenın ne dedıgıne bakma erkek arkadasınlada konus ve devam ettırın mukemmel olur ..

0|0
    0|0
    • tanışmaya karar verdk ama bşlmyrm korkyrm

• erkek büyük olsa olur diycem de kız büyük olunca çok uygun olmuyo pek. 2 yaş filan olsa bir nebze olur 5 yaş fazla.

0|0
    0|0
  • yaş aralığı ile alakalı. Sen 23 o 18se sorun olabilir ama sen 30 o 25 ise pek bir problem yaratmaz..

0|0
    0|0
    • 21-26 yaş aralığı fazla değil mi sence

• :) herşeyin hayırlısı olsn

• üzülürsün sonra bence hiç girme.. bir arkadaşımın kız arkadaşı kendisinden 7 yaş büyüktü 4 sene falan ilişkileri sürdü sonra ayrıldılar. büyük ihtimalle seninki de böyle olacaktır, erkek büyükse sorun olmuyor ama tersi olduğunda bir kere daha düşün derim. malum erkekler geç olgunlaşır.

0|0
    0|0
  • olgun olduğunu neerden çıkardın?

0|0
    0|0
  • 18-25 yaş arası çok fark ediyor 1 sene bile ama belli bir yaştan sonra sorun olmaz diye düşünürüm .Bende hep yaşça büyük kızlardan hoşlanmışımdır hep bir adım ilerde olmak gibi bişey :D

0|0
    0|0
  • Bırak yaş farkı olsun, insanlık farkı olmadığı sürece ne önemi var?

0|1
    0|1
  • bence yaş önemli değil sevgi önemli.

ama erkek küçük bide 5 yaş. biraz uyumsuz gibi.

sorun çıkar.

ama siz bunu sorun yaparsanız sorun haline gelir zaten daha çok. bence iki tarafında görmezden gelmesi lazım.

0|0
    0|0
  • erkegin yasi / 2 + 7 = kadinin yasi

0|0
    0|0
  • keyfine bakk..

0|0
    0|0
  • onemlı deıl onemlı olan anlasmanız yasıtın olup senı uzesıye kucuk veya buyuk olsun mutlu etsın mutluysan gerısı teferruattır

0|0
    0|0
  • aşkın yaşı yoktur başı vardır:D taşa başa yaşa aşka oturmıcann 2+2=5 ak akçe kara gün içindir neyin kafasını yaşıom la ben:D

0|0
    0|0
  • Abla siz onunla anlaşamazsınız emin ol

sen artık olgun bir kız olmuşun daha o çocuk

2 günlük zevk için seni kullanmaya kalkabilir bak söyleyim

0|0
    0|0
    • öyle biri gibi görünmüo olgun birisi tutucu bir tip ülkücü arkadaş

• Sen genede dikkatli ol

senden küçük birisi pek ciddiyet düşünmez

ciddiyeti düşünme yaşı bence 25 den sonra başlar yaş olarak olgunlaşma yoktur daha

• haklsn sanrm

• Orda tek sıkıntı şu olur kadın büyük erkek kendini etkisiz hisseder o yüzden çok sorun olur..

0|0
    0|0
  • Benim nişanlım benden 5 yaş büyük olgunluk olunca sorun yok sorun yaşta değil başta oluyor :)

0|0
    0|0
  • sevgi varsa gerisi hikaye

0|0
    0|0
  • çoook eğlenceli olabiliyor

0|0
    0|0
  • Kendi yaşlarında şirin biri yok mu? Meraktan soruyorum

0|0
    0|0
  • olmaz kesinlikle ezilir senin yanında yaş farkından dolayı ileride sorun olur sizin için

0|0
    0|0
  • aşkın yaşı olmaz bence . o kadar takılacak birşey yok

0|0
    0|0
  • 5 yaş cok fazla.

0|0
    0|0
  • bazı zaman bayanlar erkeği düzenleyebiliyor bence olgun bayan olabilir no problem

0|0
    0|0
  • Bence sorun değil.

0|0
    0|0
  • benım ev arkadasım 5 yas kucuk kızla cıkıyor 2 yıldır ve cocuk okuyo kız bıtırdı okulu

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• bende karşıyım herzaman böyle arkadaşlıklara ama kısmet kimin ne olacagı belli olmuyor sanatçılar bile kendilerinden on onbeş yaş küçüklerle aşk yaşayabiliyorlar.herşey kader kısmet bence büyük konuşmamak lazım...

0|0
    0|0
  • kendimden küçük birisiyle olmak istemem şahsen hadi olsa olsa 1 ya da 2 yaş küçük olsun... 5 çok fazla

0|1
    0|0
  • büyük konuşmamak lazım şimdi . Aşkın yaşı olmaz der geçerim huyu huyuna uyduktan sonra bir sorun yok bence :)

0|0
    0|0
  • ben hala karsıyım bence erkek kesınlıkleee kesınlıkle buyuk olmalı... kızlar erkeklerden daha cabuk olgunlasırr...

0|0
    0|0
  • bence 5 yaş fazla.. bir zaman sonra anlaşmazlıklar olur gibi :)

0|0
    0|0
  • Davranışlarına bakmanı öneririm. Mutlu olucaksan yaşın önemi yoktur.

0|0
    0|0
  • 5 yaş çok be canım.. abla kardeş olmuşsunuz siz ne sevgilisi

0|0
    0|0
  • 5 yaş fazla..benim erkegimden korkmam gerekiyor..Benden küçükten korkmamki ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...