Sporcu Adamın Hali Bir Başka Mıdır?

Sporcu adamın hali tabii ki bir başkadır fakat bu başkalaşım iyi midir değil midir?

0|1
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Sporcu ahlakıda varsa başkadır severim :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyede spor anlayışı daha doğrusu vücut geliştirme demek istiyorum :D , iki sebepten dolayı yapılıyor birincisi ortam beni kabul etsin diye yapılan bir spor vardır ki çok uzun sürmez bu iş , çünkü başkası için yaptığın için sıkılırsın ve bırakırsın , ve birde ben kendime bakınca iyi bir görüntü iyi bir enerji almak istiyorum diyen insan vardır ki bu insan o sporu sonsuza kadar yapabilir. Ben crossfit ile başladım ve bir takım nedenlerden dolayı vücut geliştirmeye devam ettim iki senedir devam etmekteyim ve günlük yaşantıma büyük oranda katkıda bulunduğunu söyleyebilirim. Vücut geliştirmede en son 10 sene önce şampiyonlar verdik şu an çok sayılı profesyonel anlamda çalışan insanlar var ki buda ülkedeki erkeklerin bakış açısıdır , sporu ne anlamda yapıyoruz bunu sorgulamamız lazım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 5 senedir sporun içindeyim 1 kere bile sıkılmadım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Herkesin kendine göre bir tarzı vardır. Sporcularında önüne gelen her yiyeceği yemez daha sportif giyinir daha havalıdır :)

0|1
    0|0
  • Kendini super hissediyorsun :D bundan iyi ne olabilir ki :)

0|1
    0|0
  • İyidir kardeşim bazıları mal mal egolara bürünür ama işi önemseyenler yediği yemeğin içindeki kalori degerini bile hesaplar saglıklı yaşar

0|1
    0|0
  • İyidir, sporcu adam her zaman her duruma hazırlıklı olmalı.

0|1
    0|0
  • İyidir.. Sporcu adam atik olur, kendini sever, disiplinlidir ve çalışma isteği vardır. Spor yapmayı çok severim, yapanlarıda çok sever ve takdir ederim.

0|1
    0|0
  • Kafayı sporla kasla bozmadıktan sonra cok faydasını görürsün :)

0|1
    0|0
  • Spor ahlakını da almak gerek

0|1
    0|0
  • spor her daim iyidir

0|1
    0|0
  • Galatasarayyy

0|0
    0|0
Yükleniyor...