Ronaldo İsrail’e Tepki Gösterdi UEFA Soruşturma Başlattı

PORTEKİZ - İSRAİL Maçının ardından formalarını değiştirmek isteyen İsrailli oyuncuya “Ben katillere forma vermem” diyen Ronaldo hakkında soruşturma açıldı. Ronaldo'ya her an ceza gelebilir.

- Bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz arkadaşlar?

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• İsrail halkının çok küçük bir bölümü israilin politikasını beğenmiyor desteklemiyor onlar dışında çok büyük bir bölümü aynı israil yönetiminin kafasında o nedenle hepsi potansiyel katil.ve bu zihniyetle orada bugün doğan bebek büyüdüğünde katil olacak

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• o futbolcu nezlinde israil e tepki göstermiş evet ama o adamı yok sayarak değişik bir duruma sokmuş. bilemedim.

0|1
    0|0
  • 2001 de altın ayakkabı mı ne satarak filistine yardım etmiş diye duydum

Hangi haber doğrudur bilemicem..

0|1
    0|0
  • Niyeti iyidir kötüdür tartışılır ama çok kaba bir davranış bence.Sonuçta o adam sırf İsrail vatandaşı diye böyle bir tepki görüyor.

0|0
    0|1
  • Eğer bu haber doğruysa Ronaldo yu alnından öpüyorumm .d

0|0
    0|0
  • Ronaldo'yu bu konularda desteklerim.

0|1
    1|0
  • helalll ronaldo ya

0|1
    2|0
  • şaşırmadım desem?

ceza gelse ne olcak ki? kim zararlı çıkacak bu çıkar ilişkilerinde.

0|0
    0|0
  • Bu adamdan gol yemek şereftir kenks

0|0
    0|0
  • ronaldo haklı.

0|0
    0|0
  • adamsın romaldooooooooooo

0|1
    2|0
  • Ronaldo'nun tavrını doğru bulmadım. Sanki o futbolcu katil?

Aynı şey bizim ülkemizde de oluyor. Terör örgütü ile vatandaşlarımız bir tutuluyor.

Saçma bir genelleme yapmış.

2|1
    2|2

Erkekler Ne Diyor 16

• Ronaldo adamın dibi

0|1
    2|0
  • Soruşturma açılması normal yanlış anlaşılmasın israil'i savunduğum için söylemiyorum ama bu ifadeye mecburen soruşturma açacaklar ama ronaldo böyle bişey yapmışsa takdir etttim adammış

0|0
    0|0
  • Ben o katilleri s... mem.

0|1
    0|0
  • UEFA'nın içinde de Yahudiler'in olması kaçınılmaz. Zaten yayılmadıkları kurum kalmamıştır. O kadar ırkçı saldırıların hepsine soruşturma başlatıyorlarmış gibi gide gide İsrail'i koruyorlar te Allah'ım ya! Ronaldo'ya olan saygım da bir kere daha arttı. Yakında Müslüman olmasını temenni ediyorum onun.

0|1
    2|1
  • Tepki koyma özgürlüğü bile kalmamış demek. :(

0|1
    2|0
  • Ronaldo'ya en fazla ne ceza verebilirler ki ? futbol hayatını mı bitirebilirler..

UEFA'yı yıkarlar.. en fazla maddi bi' ceza verebilirler..

0|1
    1|0
  • Nazi selamı veren futbolcuya ağır cezalar uygulanmıştu bunada bir ceza verirler sanırım

0|0
    0|1

• tayyip bence ronaldolu danışmanı olarak almalı:D

şaka bir yana ronaldoyu pek sevmezdim ama artık çok ama çok seviyorum

0|0
    1|0
  • ronaldonun pipisini yesinler

0|0
    0|0
  • messimi ronaldomu diye sorup duruyorlar ya. işte bu yüzden her zaman ronaldo

0|0
    0|0
  • haksızlık yapıyolar adama

0|1
    1|0
  • Ronaldo bu konuda haklı ve onu destekliyorum.

0|1
    2|0
  • anti israel , anti siyonizm ! FORZA REAL MADRİD FORZA CR7 <3 FOREVER PALASTİNE !

0|0
    2|0
  • Bu konuyu duyduğumda inandırıcı gelmedi ve netten baktım. Haksız değilmişim bu konuya dair resmi bir açıklama, haber, yazı vs bulamadım. Kulaktan dolma asparagas takılmacalar başka birşey değil. Konuyla ilgili ekşisözlük'te ronaldo başlığının son bir kaç sayfasını okuyun derim. link

0|0
    0|0
  • Her yahudiyi düşman olarak göreceksekk ohooo benim için hıristiyanıda yahudiside museviside insandır. ayrım yapmam ülkelerini yönetenler şerefsizse halkının suçu yok

2|0
    0|1
  • ronaldo baba adamdır

0|2
    1|0
Yükleniyor...