Gününü güzel olarak tanımlaman için ne gerçekleşmiş olması gerekir?

Bazen havanın güneşli olması bile benim için günü güzel olarak tanımlamak yeterlidir:) Peki sizin için nasıl bir skala vardır?

0|0
10|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• benim için yeterli değildir kriterlerim var

1|0
    0|0
  • oynadıgın iddianın tutması, peder beyin arayıp olm sana bu ay haksızlık yaptım ekstra para yolluyorum demesi, hocanın derse gelmemesi, bunlar sıradan mutluluk.

ama senin uzun süre takıp ettigin kızın sana dönüp bakması veya sinyalizasyonunu çalıştırması paha biçilemez ;)

1|0
    0|0
  • hava güneşli olacak, cepte para olacak, işten çıkıldığında hava daha kararmamış olacak ve bir yerlere gidilip kafa dağıtılacak...

1|0
    0|0
  • Girdiğim dersleri hakkıyla anlamak ve trafik olmadan eve gitmek benim için paha biçilemez.

1|0
    0|0
  • bak bu güzel soru işte. öncelikle 5*. cevabım ise, o günün sonunda maaşımı almışsam benim için en güzel gündür

1|0
    0|0
  • sevdiğim birini mutlu etmek...

1|0
    0|0
  • Hava kötü bile olsa dostların yanındaysa sevdiklerin yanındaysan o gün her zaman güzeldir :)

1|0
    0|0
  • gece yatarken yüzüm gülüyorsa iyi geçmiştir.

2|0
    0|0
  • Hafta içi; Şefimin işe gelmemesi..

H.Sonu = güzel bi' gece eğlencesinden sonra horul horul uyumak..

1|0
    0|0
  • Güzel bir rüya görmem lazım her şeyden önce.

1|0
    0|0
    • Rüya olmazsa o gün toparlanmaz mı diyosun? :)

• Güzel bir rüya gördüğün iyi bir uykunun ardından gelen günden daha iyi başlayacağın bir gün olamaz.

• güzel bir sürpriz olması ya da kötü bir sürprizle karşılaşmamak :)

1|0
    0|0
  • derdim tasam yoksa kafam rahatsa mutluyumdur.

1|0
    0|0
  • O günkü işimi eksiz yerine getirdiysem. hava civa farketmez benim için

1|0
    0|0
  • Telefonum sustuğu gün mutluyumdur...

1|0
    0|0
  • valla güzel hava olsun bol güneşli sevgilimle gezeceğim bir hava olsun dolaşalım elele :D

1|0
    0|0
  • Sevdiceğim uzakta bir göreydim iyiydi :)

1|0
    0|0
  • Hava sıcak olsun yeter, bir ilk bahar gelmedi lan :|

1|0
    0|0
  • güzel bir telefon gelmişse

1|0
    0|0
  • Kötü bişey gerçekleşmemiş olması.

1|0
    0|0
  • 30 lıradan az harcarsam guzel olur o gun ama uzun zamandır guzel gun yuzu goremedım

0|0
    0|0
  • güzel hava yabancı kızlar bana yeter hocam :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• KKÜÇÜK ŞEYLERLE MUTLU OLAN KÜÇÜK ŞEYLERLEDE mutsuz olan biriyim küçük bir mutluluk o günümün mükemmel geçmesini sagladıgı gibi küçük bir huzursuzlukta o günümü mahfedebiliyor.ama mutsuz sam bile iyi bir olayla hiç farkrtmez bir arkadası görmek vs hemen iyi gelebilir bana

1|0
    0|0
  • söyle 5 10 dk bool kahkaha atmis olmam gerekir ve gunun ilerleyen saatlerinde guldugum seyleri hatirlayip tekrar gulebilmem.

1|0
    0|0
  • Çok değişken, bazen dediğin gibi, mükemmel bir hava, bazen birinden gelebilecek kısacık ama hoş sıcak bir kelime veya içten bir tebessüm..

1|1
    0|0
  • Güneşliyse hava günüm iyi başlamaz, hava kapalı ve ılıksa ve o gün bir işim yoksa günüm güzel geçecek derim.

1|0
    0|0
  • kazasiz belasiz gectiyse ve kahve icmezsem eksiklik oluo bnde

1|0
    0|0
  • diğer günlerime benzemiyorsa bu günümün güzel olması için yeterli bile çünkü hayatım o kadar monoton ki anlatamam

1|0
    0|0
  • Yanımda sevdiğim insanlar varsa ve mutluysam o gün güzeldir benim için. :)

1|0
    0|0
  • Sevdiğim insanı görursem ogün güzeldir :))

1|0
    0|0
  • onun ile.

1|0
    0|0
  • Varsayimlarla isim yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...