Mekik çekiyorum ama birşey

Mekik çekiyorum ama yanmıyor neden böyle oluyor sizce birazdahamı yapmam gerek veya kalkmam gerek ?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• kaslarında yanma hissetmek istiyosan al bunu yap link ama yanmadan kastın yağ yanması ise Posttravmatik'in dediği gibi cardio lazım bölgesel yağ yakma olmaz.

0|0
    0|0
    • Cardio ne anlama geliyor peki ? Bu arada bu siteyi hep arıyordum ama siz bana gönderdiniz çok teşekkür ediyorum

• tek sefer olması lazım dvd ve ekipman var başka bişey yok

• ama önce sitede biraz gez bak oku, emin ol zor bir program

Kızlar Ne Diyor 5

• Karışık sayı düzeni yapman lazım, artırarak, eksilterek, 5 ekleyerek, çıkararak, vücuda alıştırmadan, egzersiz sırasını öne çekerek, sona iterek, sayıları birbirine katıp karıştırmak lazım.

0|0
    0|0
    • Deniyorum bakalım olacakmı

• yapıyorum ama olmuyor 50 tane yaptım nasıl yapmam gerekiyorki yükü karnınamı vereceğim ?

• 15le başla sonra 20 yap, seri kalktığını fark ettiğinde 25, sonra 10,15. Gibi.

• doğru yapmıyor olabilirsin . internette nasıl yapıldığını araştır püf noktaları var . mesela boynunu çok zorlamayacaksın.

0|0
    0|0
  • yanmasına ne hacet,ağrısa yeter.

0|0
    0|0
  • Yanacak olan şey ne kanki.

0|0
    0|0
  • biraz daha aralıksız ve hızlı :D pes etmek yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Nefes kontrolü çok önemli zorlandığın noktalarda nefes ver. Ayrıca hızlı değil gayet yavaş bir şekilde olayı gerçekleştirirsen farkı anlarsın. Hızlı mekik çekmek marifet değil.

0|0
    0|0
    • Evet bende yavaş yapıyorum nefesimide iyi kullanıyorum ama olmuyor

• Tam mekik yerine kırık mekik yani yarım mekik çek o zaman. En zoru yarım mekiktir. link sırtın yere değmeyecek ve tam olarak doğrulmayacaksın bunu dene.

• mekik çekerken ayağını destekleme boşta kalsın vücudunu karın kaslarınla kaldırmaya çalış eğer ayaklarını bir yere sabitleyip kaldırmaya çalışırsan genelde bacak kasların çalışır ... Bide karın kasları en zor çalıştırılan kaslardır sabır

0|0
    0|0
  • Göbek eritmek için yapıyorsan mekik işe yaramıyormuş

0|0
    0|0
  • Kafana göre yapma, egzersiz sitelerinden bulabileceğin setleri falan uygula.

0|0
    0|0
  • Kaç tane çekiyorsun?

0|0
    0|0
  • tam yatmamayı dene yarım yatarak ve seri bir şekilde yap.

0|0
    0|0
  • mekikle göbek yanmaz . cardio yap

0|0
    0|0
  • Yanıyordur belki

0|0
    0|0
  • bbirsene kadar uğraşmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...