Saçlarıma nasıl bir şekil verebilirim?

Saçlarım kısa , küt ve hafif dalgalı. Hiç bir şekle girmiyor. Okula giderken , dışarı çıkarken her zaman sadece önüme tel toka takmak ile yetiniyorum. Saçlarım zaten çok geç uzuyo. Ne yapacağımı bilemiyorum?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• saçlarını düzleştirip siyaha boyatmanı öneririm gerçekten çok güzel ve havalı duruyor, bir kadın için moda bence :))) saçlarına iyi şekil verebilmen lazım iyice yıka düzleştir, yumuşatıcı falan kullan gerekirse ona göre uçlarından kırıkları aldır vs. vs. bu durumda saçlarının beslenmesini sağlayıp saçına daha rahat şekil verdirebilirsin. :) toka takmana da gerek yok gerekirse.kahkül kestir yeter ki saçların kuru değil nemli olsun ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• system hinoki gibi markaların saç telini kalınlaştıran, saçı besleyen sprey ve şampuanları var. bunlardan kullanabilirsin ancak ilk önce bir saç bakım uzmanına görün. mikro kamerayla saç diplerine bakıp ona göre tavsiyelerde bulunuyorlar. belki de vücudunda çinko yetersizliği vardır...

0|0
    0|0
  • saçın gayet güzel bırak öyle kalsın

0|0
    0|0
  • Stiliste danışsan daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • topuz yap düzene sok

0|0
    0|0
  • kıs ne biçim modacısın sen bize akıl vercene bize soruyon:D hehehe

0|0
    0|0
  • Kuafore git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 0|0
    0|0
  • maşa ile hafif dalgalar ver ben öyle yapıyorum genelde.düzleştir.saç kremleri falan kullan şekil ver

0|0
    0|0
  • Kalem ile saçlarını sarıp düzleştirici ile üstünden geç.

Çok tatlı dalgaları oluyor saçın .

Dalgalı saçın sana yakıştıgını düşünüyorsan dene derim.

0|0
    0|0
  • allahhıııımmmm biri benim saçımı anlatmışşşşşşşş al benden yak al :D

0|0
    0|0
  • Katlı kestir ozaman. Veya fön çek.

Küt saça düz saç yakışır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...