N'olur bir tavsiye verin dostlar?

şimdi benim sevdiğim bir çocuk var,onu sevdiğimi kendiside biliyor ama hiç konuşmuşluğumuz falan yok.O zaman nasıl biliyo sevdiğıini derseniz benim yakın arkadaşımın sevgilisinin yakın arkadaşı yani arkadaşlarımız sevgili.İşte arkadaşım ve sevgilisi masada oturuyolarmış benim sevdiğim çocukta yanlarında ,başka bir arkadaş daha var bu arkadaş demiski 'neyse ben Duygu'yu(ismim duygu bu arada)çağırıyım demiş' çocukta sürekli kapıya bakmış beni aramış gözleri falan.Sonra çocuk bazen bakıyo böyle seviyor mu sevmiyormu ben ne yapayım bir tavsiye verin,ben seviyorum bu kesinde :D

Güncellemeler:
ümitlenmemek en iyisi yinede

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• hoslantı olabilr ama hemen emin olmamak lazım bu arada ortamınız nedir? okul iş üni?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ya arkadaş hiç konuşmadığınız birini "nasıl seviyorsunuz" ben anlamıyorum. bir garipsiniz yaa

0|0
    0|0
  • arkadaşının aracılıyla konuş sanki o istiyormuş havası ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence daha erken bişeyler için aynı hatayıbende yaşadım canım onca seye seviyo sandım bir erkek seviyorum dedikçe inanmamanı tavsiye ederim.yada kesin bişey olmadıkça heveslenme

0|0
    0|0
    • heveslenmiyim ben en iyisi sonra üzülürüm

• bencede canım çünkü ben heveslendimde noldu başkasından hoşlandım başkasına aşık olmak üzereydim unutamıyorum onu konuşmadığız halde aşık oldum ona fena

• ilgi duyuyor olabilir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...