Dişi kanaryalar neden bu kadar itici?

Fenerli kızların iticiliğinden bıktım usandım artık. Gerçekten hepsi aynı karakter özelliklerine sahip oluyor ve fanatikçe bir tutuma giriyorlar ama futboldan pek de anlamıyorlar. Evet galatarasaylıyım ama bu objektif olmadığım anlamına gelmiyor. Merak ettiğim için soruyorum.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Yer yer katılmakla beraber senin renktasin bazı dişilerin de çok şey bildiklerini sanıp futbol cahili olduklarını gördüm.

0|0
    0|0
    • Bazen maalesef kızlar ilgilenmedikleri şeyleri sizlerin dikkatini çekmek için ilgiliymiş numarası yapıyorlar. E tutkuyla sevmedikleri için de cahil olabiliyorlar. Ama fenerli kızlar ağır makyajları ve formaları, ve en kötüsü aziz yıldırımcı halleriyle son derece itici oluyorlar.

• Objektif değilsin ama.. :)
    Olaya tek pencereden bakıyorsun.

Detaylı şeyler yazılabilirdi pektabi, ancak bu süreçte futbolu bölünmek için kullanmak yerine birleşmek için kullanmak gerekiyor. Örneğin hafta sonu olan derbi için omuz omuza hamlesi çok önemli ve takdire değer bir hamle. Buna öncelik vermek daha sağlıklı. :)

0|0
    0|0
    • omuz omuza olun yav aaa ona bir şey demedim. Ben itici bir grup bence ve sizce nasıllar diye soruyorum

• Hümanist bakıyorsun olaya. Realist bak güzel kardeşim o ağır makyaj ve formalarıyla sarı lacivert iğrençlerrrrrrrrrr

• Formaya laf ederek objektif bakmıyorsun olaya ama objektif baktığını iddia ediyorsun. Kim realist?

• Gayet sempatik ler :)

0|0
    0|0
    • yapma ya galatasaraylı kızlar daha sempatik bence. Dişi kanaryalar adı bile antipatik :(

• Objektif değilsin ve muhtemelen kafan da yerinde değil

0|0
    0|0
    • burdan beşiktaşlı kızlara da saydırabilirdim ama fenerli kızlar bir stereotip oluşturdu

• Tamamda bu saydıgın şeyler. Büyük bir bayan taraftar kısmında var. Zaten Size kalsa. Çok iyi araba kullanır sünger gibi içer deli gibi pes oynsrsınız :D

0|0
    0|0
    • Yoo ama galatasaraylı kızlar bence daha ılımlı ve tatlı. Futboldan anlıyoruz diye kendilerini kanıtlama ihtiyacı hissetmiyorlar. Dişi kanaryalar çok korkunç bu konuda

• Ahaha :D tyrion'un espirileri bu kaliteydi lannistarlardan :D

• hangi karaktersinde de tyrion çıkmıştım lol bu arada.

• Burdan bütün Kartaliçelerime Selamlar. Başımızın üstünde yeriniz var.

0|0
    0|0
  • :D :D

0|0
    0|0
  • Sevgilim fanatik gsli. Avrupa maclari dahil feneri desteklemem diyor ben napiyim?

0|0
    0|0
    • sevgilim fenerli bir bey ben napayım asıl? Beni dişi kanarya olmaya zorluyor :( ölsem olmam

• niye kızıyorsunuz beyefendi aaa allah dert vermesin de bunlar da küçük tatlı tartışmalar yani diye söyliyim dedim

• Sen genelleme yapiyon. Bu kisiden kisiye değisir 😇

Kızlar Ne Diyor 2

• Farketmedim hic

0|1
    0|0
  • ahahah gülmeden geçemiyeceğim fanatik bir fenerbahçeliyim ve futbol oynuyorum istatikler kaideyi bozmaz gibi düşünceye girme üst düzeyde tanıdığım fanatik futbolcu kız arkadaşlarım var umarım yeterli olmuştur cevabımdan farkımız ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...