Geçecekmi..? Kimlerin geçti..?

2 seneden fazla birliktelik.. ailesi yokken bu şehirde ailesi gibi koruyup kollar olmuştum.. Evlenecektik.. Tek sorunum sinirli olmam biraz kıskanç olmamdı.. Ama beni böyle sev demeden doktor doktor gezerdim sakinleştirici hap falan kullanırdım.. Değiş dedi değişimi aldım göze.. Hakkını ödeyemem derdi.. Ama bir gün bıraktı.. İyi şeyler hiç aklına gelmedi.. Oysaki herkes şunu derdi ki " senin yaptıklarını hiç bir erkek bir kıza yapmaz".. herkes görürdü.. Düşünün ya doğum gününde isminin harflerinden kurabiye yapan, koluna ellerimle bileklik yapan bir erkeğim.. He yumuşak başlıda değilim ama o mutlu olsun diyeydi hepsi.. Bir gün bıraktı ve gitti.. asla unutamam derdi.. 5 ay çabaladım yalvardım hüngür hüngür ağladım karşısında.. ama o asla unutamam diyen insan ayrılığın 5. ayında bir başkasını buldu.. birlikteliklerinin 3. ayında tekrar aradım ve tonla hakaret işittim.. inanmamıştım yakıştıramamıştım bu kadar kısa sürede biriyle başlayabileceğini. ama inandırdı.. 9 ay oldu o gideli benden.. Ve hala içimde o.. Kimseyi sevemiyorum hoşlanamıyorum.. hep unuttum diyorum kendime ama bugün öğlen saatlerinde bir şarkı duydum, bizim şarkımız.. Bir sigara yaktım ve üniversite arkadaşlarımın yanından uzaklaşıp gittim bir yerde ağladım.. Geçecek mi be arkadaşlar..

Bu durumu yaşayan, atlatan var mı be dostlar..

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum böylesi bir beraberlik bittiği zaman kızlar geriye dönüp baktıklarında iyi birşey hatırlamadıklarını söylerler genelde ama aranızda o kadar çok iyi geçen anlar olmuştur ki sana göre bu söyledikleri o anlara hakaret gibi gelir.Aynı durum benim için de söz konusu 1.5 yıllık bir ilişkinin ardından 2 ay sonra başkasıyla birlikteymiş eski kız arkadaşım ama yapabilecek birşey var mı ortada sen söyle kırılan kemik iyileşebilir mi ?iyileşse bile eskisi gibi olur mu?Hayallerindeki bir bayana aşıksın o sana eski haliyle dönmeyecek unut bunu artık ne sen eskisi gibisin ne de o hanımefendi eski halinde.Kusura bakma ama tenine başka bir it herifin o pis hayvanımsı teni değdikden sonra artık sende kabul etmelisin ki artık boşvermelisin umutlarını eğer hala bir umudun varsa içinde.Bir gün gelecek iyi bir insan çıkacak elbet karşına demek istemiyorum bu komple yalan.çünkü avutulmaya ihtiyacın yok sadece gerçekleri hazmetmek zorundasın o da zaman alacak.Sevdiğin insan şuanda kimbilir kimin yatağında özür dileyerek söylüyorum bu durum benim için de geçerli ama zaman kardeşim bekle ve kimin ne olduğunu gör.

0|1
    0|0
    • ah be kardeşim bak dediklerini düşünüyorum. bu halemi gelecektik diyorum.. geçti bitti tabi, umutları yıkmak zorundayım zaten çünkü o bir başkasına gitmiş kolaymı ya.. bana dönse diyorum ben gene kabul ederim bu saflıkla.. ama zor be kardeşim.. bak bugün dedesi öldüğünü öğrendim. ulan o kadar şey yaşattı bana ben gene üzüldüm yanında olamadığım için o ağladığı için üzüldüm.. ama ben ağlarken umrunda olmamıştım aslında.. haketmiyorlar be kardeşim.. yazık ki verilen emeklere..

• aslında evet bu var yani benim yaptıklarım kadar olmadı yaptıkları.. belki 1-2 şeyi oldu çok iyi ama sonradan anladım ki sanki sırf ben yapıyorum diye borçlu hissediyordu kendini. bilmiyorum ya aklıma geliyor için yanıyor. ama sevmiş olsaydı o benim için yaptığı süprizlerde hissettiğim kadar, sadece 4 ayda gidemezdi başkasına. yani şimdi sorduğumda sevmemişim seni diyor rahatlıkla. zaten bitmiş o daha aramam sevgilisi var yani aradığımda gurursuzsun sen diyor. o yüzden bitmiş acısı kalmş bende.

• kusra bakma ama kimse kimseye 5 aydan fazla katlanamaz ve sen kalmış 2 yıl diyorsun.Sevmiş o kız seni hemde gerçekten ya da çabalamış en azından ama kardeşim kusra bakma bok etmişsin kendi elinle bence herşeyi aynı benim gibi yani.Hala hesap yapıyorsun mesela ben şunu yaptım o hiç yapmadı diye yapma bunu.Kız belkide aşıktı sana zamanında ama geri dönüşü olmayan birşey yapmışsın ve seni çıkarmış hayatından sonsuza kadar alış buna mesela pişman ol ama üzülme geri gelmeyecek sonuçta o kiişi sana.

Kızlar Ne Diyor 2

• Cok uzuldum ya :( ne diyebilirimki zamanla ona karsi hissizleseceksin ama ne kadar zaman onu bilemeyiz sadece sabir

0|0
    0|0
    • sabrediyorum zaten, hergün yürüdüğümüz yollardan yürüyorum anıları görüyorum.. istanbulun hiç bir köşesi yokki bir anımız olmasın.. ama susuyorum, belki görsem ki aynı metrobüs duraklarını kullanıyoruz, görsem gene susarım.. büyüttü beni bu acı.. ama gel gör ki yaşadıklarım zorluyor.. sahte gülümsemelerle hayata devam ediyoruz..

• geçecek arkadaşım... o tarafta o kazık yer nasılsa.

0|0
    0|0
    • arkadasında 1 tane bile kötü söz kullanmadım ama bunu istiyorum.. o taraftan o kazığı yesin anlasın benim kıymetimi istiyorum..

Erkekler Ne Diyor 1

• benimki geciyo yavas yavas sen isi biraz abartmissin hicbir erkek kizin onunde hungur hungur aglamamali.Aglayacaksan yanliz aglayacaksin ben oyle yaptim cunku.Birde ayrildiktan sonra umursamasaydin belki donebilirdi.Sen yalvarinca seni cantada keklik sankis ki oylede..Simdi geri donse kabul edersin biliyorum.Peki dondukten sonra hicmi aklina gelmeyecek yaptiklari birde sinirlisin benim gibi elinde olmadan yine vuracaksin yuzune.Yine gidecek cunku alismistir.Allah yardimcin olsun..

0|0
    0|0
    • ah be kardeşim dedim kendime hep o farklıdır o yüzden di bu çabam, öyle çantada keklik gibi düşünmez dedim farklı o dedim.. gelse kabul edermiyim bilmiyorum ama dediğin gibi gene eyvallah derim.. gider evet çünkü yaşadığımı ben biliyorum eskisi gibi davranamamda.. zor arkadaşım umarım geçecek.. umarım yüzümüz gülecek.. eyvallah sağolasın..

Yükleniyor...