Fransız kadınlarının yüz tipleri nasıl ki?

Arkadaşım devamlı fransız kadınlarına benziyorsun diyor,nasıl benziyorum diyorum,yüzün filan benziyor diyor.Havan benziyor diyor.

Nasıl ki? Karakteristik bir tipleri mi var? Havaları filan nasıl ki?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'deki Fransız hayranlığı Osmanlı'nın son dönemlerinden bize mirastır, böyle bir deyim oturmuştur. Fransız kadını zarif ve narindir diye... Yani bilinçaltında arkadaşının kastettiği narin bir yüzün var. Büyük ihtimal ile yumuşak hatlara sahip, mimiklerin de abartalı değildir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sayın halluciferin koyduğu linkten baktımda.bu linkteki bayanlar bence güzel..yani arkadaşınız size iltifat etmiş..

gördüğüm kadarıyla karakteristikten ziyade daha masum ve duru güzellikleri var..

0|0
    0|0
  • fransız güzel olur ama türk daha bir başka

0|0
    0|0
  • bence kibar gibi gözüküyorlar ama değğil değil çok karşısındakini ezecek bir karakteristik bir özellik var bence

0|0
    0|0
  • ince yülü keskin hatlı kızıl kızılımsı sarı sarımsı,buğday kumral karışımı ten ve saç rengine sahip,esasında rus kadınlarıyla sidik yarıştırabilecek tek kadın tipidir. sütlaça çikiletaya katılıp kaşıklanasıdır :d

0|0
    0|0
  • link Bir Fransız

0|0
    0|0
  • Şaka mı bu? :D

0|0
    0|0
  • suan konuya fransız kaldım dogrusu :D sen yüzünü göstermezsen biz nerden bilelim

0|0
    0|0
    • Yahu,fransız kadınlarının yüzünü diyorum,benim yüzüm onlara benziyor mu demiyorum

• ha soruyada fransız kalmışım kusura bakma

• bilmem ben fransızlara fransızım

0|0
    0|0
  • Yüzünü göster, bizde görelim Fransız kadını nasıl oluyormuş?

0|0
    1|0
    • ya,bi tarafım kalksın diye sormadım ki gerçekten..Merak ettim,bende bilmiyorum ne bileyim..

• sarılarıda var karışık bence hepsi.

• simdi fransiz kadin diyorlar ama unutmayalim ki fransa karisik toplum, onun icin fransa da belli bir genelleme tip yoktur melez halk vardir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benm yüzüm gbi

0|0
    0|0
  • link

böyleymişler.

0|0
    0|0
    • Beğenmedim abisi, hepsi kara kuru şeylermiş:(

• İsveç, Norveç varken Fransa' da zaman kaybetmemek lazım :) Fakir' in rüyası işte. Bozma lütfen :)

• link

bu klipteki hatunmuş..çok güzel bu kadın ya..epey aramıştım zamanında öylesine amatör biri sanıyodum

Yükleniyor...