Eve spor aleti alacagım sizce hangisi?

İyi akşamlar ks nin sportif üyeleri :))
evime kondisyon bisikleti veya eliptik bisiklet alacagım ama hangisi krarsızım bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirmi?
Spor salonunada gidiyorum ama cardio ya vakit kalmıyor amacım hacim kaybetmeden yağ yakmak bunun için sizce kondisyon bisikletimi , dikey eliptik bisiklet mi?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Uzay yuruyusu spor aleti al ben ondan dusunuyodum bir ara

0|0
    0|0
    • Onu gördüm ya saçma bir alet :d

En İyi Erkek Görüşü

• Kondisyon Bisikleti al daha iyi olur dana gibi koşarsın işte :D

0|0
    0|0
    • Bisiklette kosulmuyorkı kanka :d

• Bacaklarını geliştircek işte daha ne istiyorsun adı üstünde Kondisyon Bisikleti :D Gta'da bile kondisyonu arttırıyor yani adam hızlı koşuyor :D :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Eliptik bisiklet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yatay bisiklet kardesim 90 rpm sin ustunde haftada 3 gun 45 dakika calis bomba gibi olursun

0|0
    0|0
    • Eliptik değil demi normal bisikletten bahsediyosun kanka

• Eyvallah sağolasın :) peki haftada 5-6 gün çalısırsam bisiklette günde 700-800 kalori olcak sekilde buda 1 saate falan tekabul eder ; bu şekilde çalışıp günlük yeterli protein (hayvansal , bitkisel) + protein tozuyla takviye yapsam kas kütlesi kaybedermiyim ( ağırlık antremanıda yapacagım az kilo çok tekrar)

• Yağ oranın cokmu yüksek? Eger yag oranin cok yüksek degil ise ne kadar uzun surede yakarsan yaglarini o denli kas kaybi yasaman zor olur bir ayda 10 kilo vericem dersen 2 kilo kas ıda tuketir gidersin

• matkap ve hilti al hacı

0|0
    0|0
Yükleniyor...