Sabah kalktığınızda yaptığınız ilginç şeyler nelerdir ??

Evet arkadaşlar Sabah kalktığınızda yaptığınız ilginç şeyler nelerdir ?

0|0
8|28

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Perdeyi acmak ve havaya bakmak

1|0
    0|0
  • herkes yazmışkı spor yapıyorum felan ne güzel şeyler yapıyorsunuz bazıları çok garip şeyler yazmış biride çıkıp demiyorki sabah kalkınca sabah namazımı kılıyorum diye

1|0
    0|0
  • 2-3 dk aynanın karşısında boş boş durmak

0|0
    1|0
  • 1 saat uyanamamak ruh gibi dolanmak :D ve uyanabilmek için üst üste kahve içmeekk :(

2|0
    0|0
  • saati 10 dk erteleye erteleye hergün işe gecikmek.

1|0
    0|0
  • ilginç bir şey hatırlayamadım genelde yüz ykıanır kahvaltı yapılır işe gidilir sen nasıl bir şey istion bacım :))

1|0
    1|0
  • vallahi her sabah aynı ciş yapmak hersabahta olmazki ya

1|1
    1|0
  • okula gitmek ilginç olurdu cidden :P

0|0
    1|0
  • yanlış yöne gittiğim çok oluyor

1|0
    0|0
  • alarmı kapatıyorum mekik ve şınav çekiyorum duş alıyorum sonra 1 saat daha uyuyorum.

1|0
    0|0
  • bazen tavana bakarım yattığım yerden. başka birşey yok öyle garip

1|0
    0|0
  • elimi yüzümü yıkamaya gittiğim yerin dış kapı olması :)

1|0
    0|0
  • kahvaltı ne olacak :D

1|0
    0|0
  • Kendim Konuşur Kendim Cevap Veririm:):)

1|0
    0|0
  • Odamdaki basket potasına yerde dolaşan toplardan alıp atış yaparım yattığım yerden :D

1|0
    1|0
  • direk şınav çekmeye başlıyorum

0|0
    1|0
  • sigara wc ce eeee

0|0
    1|0
  • önce internet var mıdiye tel'den bakıyorum yoksa yatıyorum. malum yurt hali zırt pırt gidiyor.

0|0
    1|0
  • düşündümde, hiç ilginç şeyler yapmıyorum. Ne kadar normal bir insanım. Cok sıkıcı

0|0
    1|0
  • Amuda kalkmazsam olmaz.

0|0
    2|0
  • Pencereden işemek oluyor.

0|0
    3|0
  • Telefonun alarmını 6,30' a kurarım. Her çalışında uyanır alarmı 8 dakika ertelerim. 8,30 a kadar her sekiz dakika da bir uyanır tekrar uyurum. Böyle yapmaktan keyif alırım. Sanırım ilginç olsa gerek.

0|0
    0|0
  • üstümdekinin ön kısmını indirebildiğim kadar aşağı çekip,gri eşofmanımın önünü kapatmak suretiyle,

tabi daha önceden iç hazırlığı yapıyorum,koridoru kolaçan edip,biraz da bacakları açarak hızlı bir şekilde kimselere görünmeden wc ye kavuşmak..

0|0
    0|1
  • Yüzümü yıkamıyorum. bende gayet ilginç. ha birde sigara yakarım kalkar kalkmaz.

0|0
    0|0
  • bilgisayarı açarım windows sesini duyunca geri kapatırım alışkanlık olmuş

0|0
    0|0
  • çoraplarımı çıkarmak ahhaaaaçççç :D

0|0
    0|0
  • benimkisi sabah hazırolda duruyor önce bir onu düzeltiyorum sonra gidip güzelce bir işiyorum.

0|0
    3|0
  • Ereksiyon olmuş olan penisimi düzeltmek.

1|1
    3|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Uyanır uyanmaz müzik açarım,bi 10-15 dk boş boş uyuşuk uyuşuk evde dolanırım(yapacağım birşey olur unuturum neydi diye oyalanırım),muh. kuşumun yemini suyunu yenilerim,her sabah bir saç yıkama telaşım olur :D

0|0
    0|0
  • düşününce bende ilginç birşey yokmuş

1|0
    0|0
  • Vücudumu esnetmeye çalışıyorum ama sanırım bunu yaparken değişik pozisyonlara giriyorum bir arkadaşımın garibine gitmiştim

0|0
    0|0
  • gözümü açtğm gibi başucumdaki ilacımı içmek

0|0
    0|0
  • annemin yanıma gelmesini beklerim ve aniden kalkarım,kızım delirdinmi der..ha ha ha

0|0
    0|0
  • Çişimi yaparım :D

0|0
    0|0
  • Sevişmek istiyorum sabahları

2|1
    1|0
Yükleniyor...