Buraya dikkat! Flörtüm kro mudur ya?

flörtüm bana ekmeğime tuz olur musun dedi ya. ekmekte tuz mu olurmuş ya dedim. çayıma şeker olur musun yazımın sıcağı olur musun dedi. hala gülüyorum. :D ben de madem öyle onun tarzında cevap vereyim dedim. 'yani ben çay severim çayımı şekersiz içmem hep çay içerim şekerli çay içerim yazımın sıcağı çayımın şekeri dedğine göre ben eriyeyim beni içmek istiyorsun bu mudur?' dedim. dalga geçerek tabii. bu sefer de sen çok detaycısın yaa dedi. :D çocuk aşırı yakışıklı biri. ama böyle cümleler inanın beklemiyordum ondan. kro mu bu siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• Kalk kız çay koy ! Almanız gereken replik bu aslında ama neyse girmeyeyim bu toplara..

3|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Erkek zaten romantik olma egilimi gösterince ya da romantik olmaya calışınca kro ; romatik olmayınca da odun oluyor

0|0
    0|0
  • Benzetmeleri beğenmedim çayıma burçak ol dese tamamdır çaya şeker çayda hemen erirki yaz sıcağı bazen bunaltır terletir ekmek tuza hiç girmiyorum

0|0
    0|0
  • ilginc hitap sekilleri gorebiliyoruz ne guzel..cayimin sekeri gitarimin teli sdkfjsdkf

2|0
    0|0
  • Ben salatalığıma tuz olurmusun dedim terk etti :(

1|1
    0|0
  • kimisi de bu şekilde teklif eder kimine göre itici kimine göre iyi hoş. bunu sen değerlendir. teklif edişinden bu adam kro damgası koymak yanlış. ayrıca yakışıklılıkla da adamlık anlaşılmaz..

0|0
    0|0
  • Ben bu cümlelerinde bir anormallik göremedim lakin dalga geçen sen çok ayıp etmişsin yani anormal olan sensin

0|0
    0|0
  • senin medeniyet anlayışında hastalık var bence.. çocuğa acıdım şimdi

0|0
    0|0
  • Hepsini okudum pişmanım :(

Kro, krosun , krosunuz, krolar ..

0|0
    0|0
  • Ekmeğime tuz olur musun nedir ya :/

0|0
    0|0
  • kesin bundan esinlendi link sdfsd

1|0
    0|0
  • ayna'da çayımın şekeri gelsin size hahahaha

link

1|0
    0|0
  • senin gibi kızların ümüğünü sıkasım geliyor :S kızın öküzüde böyle oluyomuş demek ki :)))

2|0
    1|0
  • yakısıklı erkeklerden şairane cümleler beklemeyin,karşı cinsin dikkatini rahatça çektikleri için, kendilerini etkili konusma yönünde pek geliştirmezler :)

0|0
    0|0
  • Kro olsa ne olacak konuşursun düzeltirsin. Mutluluklar kron ve sana . <3 =)

0|0
    0|0
  • ekmekte tuz olduğunu bilmeyen krodur

0|0
    0|0
  • adam sana şairlik yapmışi,galiba kızlardan kroluk var :D

0|0
    0|0
  • bumu yani :)

0|0
    0|0
  • sevgiye aç bir nesil .

0|0
    0|0
  • erkekler ne yapsa yaranamıyor size ://

0|0
    0|0
  • bence çok detaycısın derken "beni fazla uğraştırma ayrıntıya girme ver biranönce demek istemiş kroluktan değil de yakışıklı diyorsan g**ü kalkmıştır ondandır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• romantizm yapmaya çalışmış berbad etmişsin :)

bunların bazıları şarkı sözü

çay şekersiz olmaz denir ikisi bir aradadır biri olmasa eksik olur

( evet kimi insan çayı şekersiz içer burdaki maksat mecaz yapmak

türk dili derslerinde yan anlam gerçek anlam vs konularını görmüş olmalısınız bunun gibi yani)

bana pek kro gibi gelmedi

bundan başka kro dediğin nasıl bir davranışı var?

0|0
    0|0
  • gitarımın teli de dedi mi:)

1|0
    0|0
  • Seviyorum seni ekmeği tuza banıp banıp yer gibi,

O zaman bu yazıyı yazanda kro olurdu ama bence değil..

link

2|0
    1|0
  • çay şekersiz, yaz sıcaksız eksik olur. Seni hayatının tamamlayıcı olarak görmüş oda şakayla karışık iltifat etmeye çalışmış esas bence senin dediğin tuhaf kaçmış:D:D

0|0
    0|0
  • evet kıroda rock dinleyen sevgilim bile bana aşkın dağlarda gezer demişti yani salaklıkları tutuyo iştee

0|0
    0|0
    • nick den dolayı leyla ile mecnun izleyicisi olduğunu anladım. eğer harbiden öyleysen bu yorumu yapmaman gerek.. gayet sağlam laflar etmişler sizlere ama işte kıymet bilene onlar. senin ben romantizm anlayışına.. neyse.

• çocuk romantik de sen çok odunsun be kızım

0|2
    2|0
  • bence çohoş ama sen çohoş değilsin

0|0
    0|0
  • kronun dibi. ama yakışıklı olduğu gerçeğini değiştirmez

0|0
    0|0
  • Dönerime ayran olur musun?

2|0
    0|0
  • Olabilir sen ne diyorsun kızım ne erkekler tanıdım uzakdan birşey sanarsın iki kelimeden sonra kroya bağlıyorlar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...