Facebook'la ilgili 2 tane sorum var sizlere. Lütfen yardımcı olur musunuz?

1) Facebook'ta beğeniler ve ilgi alanları bölümünü (sevdiği müzikler, sevdiği sporlar, hobiler, ilgi alanları vb.) doldurmamak bir eksiklik midir? Doldurulsa mı daha iyi olur, doldurulmasa mı, fark eder mi, fark etmez mi? Siz bu bölümleri doldurmayı mı, doldurmamayı mı tercih ediyorsunuz?

2) Özgüveni tam olan bir insanım fakat şu anda düzgün bir fotoğrafım yok. O yüzden; facebook hesabı edinince, düzgün bir fotoğrafımı çekene kadar kapak ve profil resimlerime, duygu ve düşüncelerimi ifade eden resimler koymak istiyorum. Sizce bu normal bir şey mi? Yani; atıyorum bir kızla konuşuyorum normal anlamda. İlk başlarda fotoğrafımın olmaması o kızın benden soğuyup hakkımdaki düşüncelerinin değişmesine, benimle arkadaşlığını bitirmesine sebep olur mu?

Lütfen bu 2 sorumu da bütün samimiyetinizle yanıtlar mısınız?

Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler..

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bak şimdi profilinde doldurulması gereken ne kadar alan varsa doğru bir şekilde doldur, profiline bakan kişi "Bu ne mk bomboş." diyip çıkmasın.

Ayrıca fotoğraf önemli. Bir sürü farklı mekanlarda ve farklı kıyafetlerle farklı insanlarla çekilmiş profesyonel fotoğrafların olsun. Kapak ve profil fotoğrafın renk olarak birbirini tamamlasın.

Bunlar işini görür.

0|0
    0|0
    • Kaç gündür uğraşıyorum, adam gibi bir fotoğraf çekemedim. Ben de dedim ki, düzgün bir fotoğraf çekene kadar beni anlatan resimler koyayım.. nasıl fikir

• Sadece gerçekleri söylüyorum, neden seni eleştireyim ki. İyi oku yazdıklarımı, bir tane iğneleyici söz var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben bir çay alayım.

0|0
    0|0
    • Neden dalga geçiyosun?

• Dalga geçmiyorum. Çünkü çok saçma soru sormuşsun hersey facebook olmuş ya bu nedir yok şunu koysam ne düşünür yok bunu koysam ne der illa doldurmak şart mi. Abi facebook senin facen kafana göre kullan et, biç onun bunun diyeceğini neden takarsiniz anlamış değilim. Kafana göre.

• Böyle sorunları olan tek kişi benim sanıyodum, başkaları da varmış demek ki..

• 1) pek farketmez aslında ama yine kendini az çok tanıtmak amaçlı hobilerini yazabilirsn

2)foton olmasa bile konuşma tarzında ilgisini çekebilrsn bence

0|0
    0|0
  • 1-evet dışlanırsın.. 2-hayır yine dışlanırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Cevapları veriyorum baboli, kulak kesil! Ehehehe.

1) Birileri baksın da görsün diye değil de, o grupları falan takip etmek için beğen o sayfaları.

2) Dışlanırsın ama sadece sanal ortamda, sanal insanlar tarafından. Bende öyle oldu en azından. Gerçekteki arkadaşların takılmaz böyle şeylere.

0|0
    0|0
  • 1 bence eksiklik değil, herkes herşeyi bilecek diye bir kural yok.

2 kızlarda foto olmaması başka düşüncelere yol açabilir malum onlar bayan :) herşeyi yanlış anlama ihtimali yüksek olan bir varlık :)

0|0
    0|0
    • Ben kendime diyorum; yani bir erkeğin sadece bir süreliğine fotoğraf koymaması (düzgün fotoğrafı olmadığı için) anormal bir durum mu? Kızlar bunu anormal mi karşılar?

• canım dolma çekti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...